Port Karolína D, Praha

Port Karolína D v Praze je výjimečný rezidenční projekt, jenž je situován přímo na nádherném břehu řeky Vltavy. Realizován firmou Skanska Reality a.s., tento komplex po dokončení nabídnul 580 moderních bytů ve čtyřech novostavbách, vše v souladu s nejnovějšími ekologickými trendy, což potvrzuje energetický štítek kategorie B. Tyto moderní, minimalisticky navržené domy nabízí klidné bydlení na nábřeží a otevírají nádherný výhled na řeku Vltavu, Holešovice a Hradčany. Díky zalamovaným liniím, které paralelně sledují tok řeky a přilehlou cyklostezku s pěší zónou, je celý projekt architektonicky poutavý.

V rámci tohoto projektu jsme měli tu čest dodat řadu klíčových prvků a ocelových konstrukcí, které umocňují celkový estetický dojem budovy. Naším přínosem jsou mimo jiné skleněná zábradlí teras a lodžií, která vytvářejí vzdušný a světlý výhled, skleněná předokenní zábradlí pro zvýšení bezpečnosti a estetiky, vnitřní schodišťová zábradlí, dělicí stěny pro soukromí a požární pásy pro maximální bezpečnost obyvatel. Zajímavou dodávkou byly nerezové pylony informující návštěvníky o projektu. Na jejich výrobu byla využita pokročilá technologie V-Carve. Všechny tyto prvky přispívají k dokonalosti a kvalitě bydlení v Port Karolína D.

Oblast výroby: 
Realizované dodávky: 
venkovní zábradlí
schodišťová madla
vnitřní zábradlí
Lokalita: 
Praha - Karlín
Rok realizace: 
2022
Objednatel: 
Skanska a.s.
Objem zakázky: 
21 mil. Kč

Zkušenosti našich klientů

  • S firmou Abadia jsme v posledních letech realizovali mnoho zakázek v celkovém obratu stovek milionů korun.
    V oblasti ocelových a zámečnických konstrukcí je tato firma schopna komplexně realizovat složité zakázky, od projektové dokumentace, technické a statické přípravy, až po výrobní část projektu.
    Profesionální přístup, výborná komunikace, schopnost samostatně řešit technické problémy a v neposlední řadě výborná realizační kvalita, ji dle našeho názoru řadí mezi jednu z předních českých firem v oblasti realizace zakázek ocelových konstrukcí a spolupráci s nimi vřele doporučuji.

Specializovaný web pro balkony a lodžie

Všechny informace o našem výrobním programu závěsných balkonů a lodžií naleznete na specializovaném webu balkony-a-lodzie.cz.

Produktový web o balkonech a lodžiích></a></center></p>
</body></html>

Rychlý kontakthk-logo