Port Karolína D, Praha

Port Karolína D v Praze je výjimečný rezidenční projekt, jenž je situován přímo na nádherném břehu řeky Vltavy. Realizován firmou Skanska Reality a.s., tento komplex po dokončení nabídnul 580 moderních bytů ve čtyřech novostavbách, vše v souladu s nejnovějšími ekologickými trendy, což potvrzuje energetický štítek kategorie B. Tyto moderní, minimalisticky navržené domy nabízí klidné bydlení na nábřeží a otevírají nádherný výhled na řeku Vltavu, Holešovice a Hradčany. Díky zalamovaným liniím, které paralelně sledují tok řeky a přilehlou cyklostezku s pěší zónou, je celý projekt architektonicky poutavý.

V rámci tohoto projektu jsme měli tu čest dodat řadu klíčových prvků a ocelových konstrukcí, které umocňují celkový estetický dojem budovy. Naším přínosem jsou mimo jiné skleněná zábradlí teras a lodžií, která vytvářejí vzdušný a světlý výhled, skleněná předokenní zábradlí pro zvýšení bezpečnosti a estetiky, vnitřní schodišťová zábradlí, dělicí stěny pro soukromí a požární pásy pro maximální bezpečnost obyvatel. Zajímavou dodávkou byly nerezové pylony informující návštěvníky o projektu. Na jejich výrobu byla využita pokročilá technologie V-Carve. Všechny tyto prvky přispívají k dokonalosti a kvalitě bydlení v Port Karolína D.

Production section: 
Executed supplies: 
outdoor railings
schodišťová madla
indoor railings
Location: 
Praha - Karlín
Year of the execution: 
2022
Client: 
Skanska a.s.
Volume of the supply: 
21 mil. Kč

References by our clients

  • In cooperation with Abadia a.s., I have carried out several contracts in the total turnover of hundreds of thousands Czech crowns throughout the last few years. When it comes to the field of steel and metalwork structures, this company is able to carry out complex contracts, taking care of all the phases – from project documentation, technical and static preparations, to the production itself. Thanks to its professional approach, excellent communication, ability to handle any technical issues independently and also brilliant quality of execution, this company is, in our opinion, one of the leading Czech companies in the field of executing contracts related to steel structures. Therefore, I highly recommend you to form a partnership with them.

Quick contact

  • Slapy u Tábora 144
    391 76 Slapy
    Czech Republic
  • Tel: +420 383 835 197
  • IČO 26092719
  • DIČ CZ26092719hk-logo.jpg