Port Karolína D, Praha

Port Karolína D v Praze je výjimečný rezidenční projekt, jenž je situován přímo na nádherném břehu řeky Vltavy. Realizován firmou Skanska Reality a.s., tento komplex po dokončení nabídnul 580 moderních bytů ve čtyřech novostavbách, vše v souladu s nejnovějšími ekologickými trendy, což potvrzuje energetický štítek kategorie B. Tyto moderní, minimalisticky navržené domy nabízí klidné bydlení na nábřeží a otevírají nádherný výhled na řeku Vltavu, Holešovice a Hradčany. Díky zalamovaným liniím, které paralelně sledují tok řeky a přilehlou cyklostezku s pěší zónou, je celý projekt architektonicky poutavý.

V rámci tohoto projektu jsme měli tu čest dodat řadu klíčových prvků a ocelových konstrukcí, které umocňují celkový estetický dojem budovy. Naším přínosem jsou mimo jiné skleněná zábradlí teras a lodžií, která vytvářejí vzdušný a světlý výhled, skleněná předokenní zábradlí pro zvýšení bezpečnosti a estetiky, vnitřní schodišťová zábradlí, dělicí stěny pro soukromí a požární pásy pro maximální bezpečnost obyvatel. Zajímavou dodávkou byly nerezové pylony informující návštěvníky o projektu. Na jejich výrobu byla využita pokročilá technologie V-Carve. Všechny tyto prvky přispívají k dokonalosti a kvalitě bydlení v Port Karolína D.

Produktionsbereich: 
Realisierte Lieferungen: 
Außengeländer
schodišťová madla
Innengeländer
Lokalität: 
Praha - Karlín
Realisierungsjahr: 
2022
Auftraggeber: 
Skanska a.s.
Auftragsumfang: 
21 mil. Kč

Erfahrungen unserer Kunden

 • Mit der Gesellschaft Abadia realisierten wir in den letzten Jahren viele Aufträge im Gesamtumsatz von mehreren Hundert Millionen Kronen.
  Im Bereich der Stahl- und Schlosserkonstruktionen ist das Unternehmen in der Lage komplizierte Verträge komplex zu implementieren, von der Projektdokumentation, der technischen und statischen Vorbereitung bis zur Projektumsetzung.
  Professioneller Einsatz, hervorragende Kommunikation, Fähigkeit technische Probleme selbständig zu lösen und nicht zuletzt auch hervorragende Qualität der Umsetzung zählen unserer Meinung nach diese Firma zu den führenden tschechischen Unternehmen in Umsetzung von Aufträgen von Stahlkonstruktionen und ich kann die Zusammenarbeit mit ihnen nur empfehlen.

Schnell Kontakt

 • Slapy u Tábora 144
  391 76 Slapy
  Tschechische Republik
 • Tel: +420 383 835 197
 • IČO 26092719
 • DIČ CZ26092719hk-logo.jpg