Britská čtvrť, Praha – Objekty J1-J 4

Ve spolupráci s investorem Finep a generálním dodavatelem Ridera Stavební jsme měli tu čest podílet se na realizaci etapy "J" v rámci prestižního projektu Britská čtvrť. Tento soubor čtyř věžových domů, každý s 7 nadzemními podlažími, je propojen dvojicí společných suterénů a dohromady poskytuje bydlení v 201 bytech.

V rámci našich dodávek pro tento projekt jsme přispěli skleněným terasovým zábradlím. Celkem jsme dodali více než 1200 metrů zábradlí vybavených mléčným bezpečnostním sklem.

Architektonický a urbanistický koncept Britské čtvrti je navržen s vizí stanovit základ budoucího Západního města. V této oblasti tak můžeme nalézt kombinaci administrativních budov a různorodých rezidenčních domů, od nízkopodlažních až po ty, které nabízejí nádherné výhledy z vyšších pater.

Oblast výroby: 
Realizované dodávky: 
balustry
venkovní zábradlí
Lokalita: 
Praha - Západní město
Rok realizace: 
2022
Objednatel: 
Ridera Stavební a.s.
Objem zakázky: 
14 mil. Kč

Zkušenosti našich klientů

  • S firmou Abadia jsme v posledních letech realizovali mnoho zakázek v celkovém obratu stovek milionů korun.
    V oblasti ocelových a zámečnických konstrukcí je tato firma schopna komplexně realizovat složité zakázky, od projektové dokumentace, technické a statické přípravy, až po výrobní část projektu.
    Profesionální přístup, výborná komunikace, schopnost samostatně řešit technické problémy a v neposlední řadě výborná realizační kvalita, ji dle našeho názoru řadí mezi jednu z předních českých firem v oblasti realizace zakázek ocelových konstrukcí a spolupráci s nimi vřele doporučuji.

Specializovaný web pro balkony a lodžie

Všechny informace o našem výrobním programu závěsných balkonů a lodžií naleznete na specializovaném webu balkony-a-lodzie.cz.

Produktový web o balkonech a lodžiích></a></center></p>
</body></html>

Rychlý kontakthk-logo