Britská čtvrť, Praha – Objekty J1-J 4

Ve spolupráci s investorem Finep a generálním dodavatelem Ridera Stavební jsme měli tu čest podílet se na realizaci etapy "J" v rámci prestižního projektu Britská čtvrť. Tento soubor čtyř věžových domů, každý s 7 nadzemními podlažími, je propojen dvojicí společných suterénů a dohromady poskytuje bydlení v 201 bytech.

V rámci našich dodávek pro tento projekt jsme přispěli skleněným terasovým zábradlím. Celkem jsme dodali více než 1200 metrů zábradlí vybavených mléčným bezpečnostním sklem.

Architektonický a urbanistický koncept Britské čtvrti je navržen s vizí stanovit základ budoucího Západního města. V této oblasti tak můžeme nalézt kombinaci administrativních budov a různorodých rezidenčních domů, od nízkopodlažních až po ty, které nabízejí nádherné výhledy z vyšších pater.

Production section: 
Executed supplies: 
balusters
outdoor railings
Location: 
Praha - Západní město
Year of the execution: 
2022
Client: 
Ridera Stavební a.s.
Volume of the supply: 
14 mil. Kč

References by our clients

  • In cooperation with Abadia a.s., I have carried out several contracts in the total turnover of hundreds of thousands Czech crowns throughout the last few years. When it comes to the field of steel and metalwork structures, this company is able to carry out complex contracts, taking care of all the phases – from project documentation, technical and static preparations, to the production itself. Thanks to its professional approach, excellent communication, ability to handle any technical issues independently and also brilliant quality of execution, this company is, in our opinion, one of the leading Czech companies in the field of executing contracts related to steel structures. Therefore, I highly recommend you to form a partnership with them.

Quick contact

  • Slapy u Tábora 144
    391 76 Slapy
    Czech Republic
  • Tel: +420 383 835 197
  • IČO 26092719
  • DIČ CZ26092719hk-logo.jpg