Poslední novinky

Haardtring Darmstadt - samonosné balkony

Undefined

Pro nový bytový projekt v německém Darmstadtu jsme dodali 118 balkonů v našem osvědčeném konstrukčním systému, který je tvořem uzavřeným ocelovým rámem, ocelovýma nohama, stylovým zábradlím a podlahou z samonosné dlažby.

Oblast výroby: 

The Flow Building Václavské náměstí 47

Undefined

V roce 2020 jsme dokončili jednu z největších akcí roku, kompletní dodávku ocelových a zámečnických konstrukcí na novou dominantu Václavského náměstí, budovu The Flow (dříve známá jako Květinový dům). Dodáno bylo více jak 300 m skleněného zábradlí na střešní terasy domu, vnitřní zábradlí a ostatní zámečnické prvky.
Pro tzv. korunu domu jsme dodali ocelovou konstrukci pro uchycení skleněné fasády.

Oblast výroby: 

Dům Komunardů XXXV

Undefined

Na místě dvou bytových domů, které nevydržely nápor povodně z roku 2002, navrhl Stanislav Fiala tento jedinečný dům, který v Holešovicích doposud chyběl. Dům nabízí 40 bytových jednotek a dvoupatrový parter se showroomem.
Abadia se na tomto projektu podílela zejména dodávkou originálně řešených zábradlí, které jsou tvořené betonářskou výztuží (tzv. roxory), a fasádou z cor-tenových plechů (patinující oceli). Proces návrhu a výroby jednotlivých prvků a promyšlení každého detailu byl pro náš tým zajímavou výzvou, které jsme se úspěšně zhostili.

Oblast výroby: 

Čtvrť Zahálka Budovy F+G

Undefined

Zahálka je nový projekt malé čtvrti v pražských Modřanech, které společně vytvořila tři mezinárodní architektonická studia.

Všechny byty nabízejí nadstandardní výhledy do krajiny, a to jak díky velkým oknům, tak nadstandardním terasám, na které jsme dodali přes 3,5 kilometru zábradlí a 887 kusů stínících prvků. Zajímavým prvkem teras jsou také boxy, které slouží jako úložné prostory pro různé venkovní vybavení. Těch jsme dodali 228 kusů.

Oblast výroby: 

Škoda Auto - Centrální kuchyně

Undefined

V roce 2020 jsme dodali přes 280 tun ocelových konstrukcí na výstavbu nové budovy Centrální kuchyně v areálu Škoda Auto v Mladé Boleslavi, ve které se nachází moderní velkokapacitní vývařovna. Dodané položky zahrnují technologickou ocelovou konstrukci na střeše budovy (na obrázcích, 160 tun), výměny pro vrata a okna (25 tun), ztužení stropů, zdvojené podlahy, překlady, přístřešky, venkovní ocelová schodiště, zábradlí, trapézové plechy a jiné ocelové a zámečnické prvky.

Oblast výroby: 

Balkony na táhlech, Bechyně

Undefined

V Bechyni jsme osadili 16 moderních balkonů na táhlech na projekt revitalizovaného bytového domu. Jako výplň zábradlí byl použit hladký lakovaný plech. Balkony byly doplňěny stříškami v nejvyšších patrech.

Oblast výroby: 

Chateau Troja Residence

Undefined

Residence Troja je vyjímečný realitní počin na vyjímečném místě a Abadia byla hlavním dodavatelem zámečnických konstrukcí včetně 500 m luxusního celoproskleného samonosného zábradlí, které je použito nejen jako zábradlí teras, ale také na společných schodištích. Dále jsme dodali opláštěné konstrukce vstupů a další zámečnické prvky.

Oblast výroby: 

Tulipa Třebešín III.etapa

Undefined

Na tuto stavbu bytového komplexu jsme dodali 986 metrů venkovních terasových a balkonových zábradlí s tahokovovou výplní, 188 metrů vnitřních zábradlí a celou řadu dalších zámečnických prvků a ocelových konstrukcí.

Oblast výroby: 

O2 Universum Praha

Undefined

Na stavbu této multifunkční arény jsme dodali více než 330 m skleněných zábradlí tribun kombinovaných s pohledovým nerezovým pásem, 180 m schodišťových zábradlí, skleněné zábradlí u eskalátorů a další zámečnické prvky a ocelové konstrukce.

O2 universum je multifunkční kongresové centrum v pražské Libni stojící u víceúčelové haly O2 arena podél ulice Českomoravská. Rozkládá se na čtyřech podlažích, disponuje 21 sály s celkovou kapacitou deset tisíc návštěvníků.

Oblast výroby: 

Praga Studios, Karlín Praha

Undefined

Projekt Praha Studios pro nás byl neobvyklou výzvou. Dostali jsme za úkol vyrobit a nainstalovat hlavní dominantu atria budovy - obří lávky, které se dnes jakoby vznáší v prostoru. Naší dodávkou byla i ocelová konstrukce střechy s nosníkem, ke kterému jsou připevněna ocelová táhla, které zmíněné lávky drží. Třešničkou na dortu pak již byly designová zábradlí s výplní z děrovaného plechu.

Oblast výroby: 

Stránky

Zkušenosti našich klientů

  • S firmou Abadia jsme v posledních letech realizovali mnoho zakázek v celkovém obratu stovek milionů korun.
    V oblasti ocelových a zámečnických konstrukcí je tato firma schopna komplexně realizovat složité zakázky, od projektové dokumentace, technické a statické přípravy, až po výrobní část projektu.
    Profesionální přístup, výborná komunikace, schopnost samostatně řešit technické problémy a v neposlední řadě výborná realizační kvalita, ji dle našeho názoru řadí mezi jednu z předních českých firem v oblasti realizace zakázek ocelových konstrukcí a spolupráci s nimi vřele doporučuji.

Specializovaný web pro balkony a lodžie

Všechny informace o našem výrobním programu závěsných balkonů a lodžií naleznete na specializovaném webu balkony-a-lodzie.cz.

Produktový web o balkonech a lodžiích></a></center></p>
</body></html>

Rychlý kontakt