Poslední novinky

Podpora týmu ČVUT na soutěži Solar Decathlon

Czech

V moderním světě stále více narážíme na důležitost inovací a udržitelnosti. Společnost Abadia si uvědomuje tuto potřebu a s hrdostí podporuje mladé talenty na vysokých školách, kteří chtějí být v čele těchto změn. Věříme, že díky spolupráci s akademickým světem se můžeme společně posunout dál.

Production section: 

Rezidence U Sluncové, Praha

Undefined

Ve spolupráci s investorem Finep a generálním dodavatelem firmou Hinton, jsme dodali klíčové prvky pro projekt Rezidence U Sluncové. Patří sem:

Production section: 

Rezidence Erbenova, Praha

Vnitřní mezonetové schodiště
Undefined

Na projektu Rezidence Erbenova jsme hrdě zastávali roli hlavního dodavatele zámečnických prvků. Tento projekt nám poskytl příležitost ukázat širokou škálu našich služeb a uplatnit naše odborné znalosti v oblasti zámečnictví.

Production section: 

Vanguard Praha

Undefined

V rámci projektu Vanguard jsme hráli klíčovou roli v komplexní dodávce zámečnických výrobků. Mezi hlavní dodávané skupiny prvků patří následující.

Production section: 

Port 7, Praha - Ocelová lávka

Port 7, Praha - Ocelová lávka
Undefined

Přispěli jsme k propojení Holešovic s komplexem Port 7 pomocí moderní ocelové lávky vedoucí k Holešovickému nádraží. Tato nová spojnice je osazena zábradlím z nerezové sítě. Při váze přes 25 tun je lávka vytvořena z oceli, kde její většina pochází z recyklovaných surovin.

Production section: 

Britská čtvrť, Praha – Objekty L1,2 - M1,2

Undefined

Ve spolupráci s investorem Finep a generálním dodavatelem Skanska a.s. jsme měli tu čest podílet se na realizaci etap "L" a "M" v rámci prestižního projektu Britská čtvrť. Tento soubor čtyř věžových domů představuje jedinečnou kombinaci moderního bydlení a funkčnosti.

V rámci našich dodávek pro tento projekt jsme poskytli komplexní řešení v oblasti zámečnických prvků:

Production section: 

BD Palackého Třinec - Balkony

Undefined

Tento projekt v Třinci přestavuje proměnu domu směrem k modernějšímu a funkčnějšímu bydlení. Společnost Abadia zde sehrála klíčovou roli tím, že dodávala a montovala závěsné balkony a to do zcela nových umístění na obou stranách objektu.

Co tento projekt činí výjimečným, je použití konstrukce balkonů na táhlech. Toto konstrukční řešení nabízí možnost instalace větších balkonů oproti běžným variantám, což poskytuje více venkovního prostoru pro obyvatele. Jejich praktická hodnota a spolehlivost se v praxi již mnohokrát osvědčily.

Production section: 

Barrandez Vous, Praha

Undefined

V srdci Barrandova se zrodil projekt Barrandez Vous - zelený svět obklopený třemi bytovými domy prémiové kvality. Zde moderní architektura harmonicky splývá s přírodou, vytváří oázu klidu a nabízí místo, kde krása architektury je v dokonalém souladu s okolní zelení.

OCENĚNÍ
První etapa projektu Barrandez Vous byla již oceněna pěti prestižními oceněními a stala se vítězem mezi rezidenčními stavbami v České republice díky své výjimečné kvalitě a promyšlenému veřejnému prostoru.

Production section: 

Britská čtvrť, Praha – Objekty J1-J 4

Undefined

Ve spolupráci s investorem Finep a generálním dodavatelem Ridera Stavební jsme měli tu čest podílet se na realizaci etapy "J" v rámci prestižního projektu Britská čtvrť. Tento soubor čtyř věžových domů, každý s 7 nadzemními podlažími, je propojen dvojicí společných suterénů a dohromady poskytuje bydlení v 201 bytech.

V rámci našich dodávek pro tento projekt jsme přispěli skleněným terasovým zábradlím. Celkem jsme dodali více než 1200 metrů zábradlí vybavených mléčným bezpečnostním sklem.

Production section: 

Port Karolína D, Praha

Undefined

Port Karolína D v Praze je výjimečný rezidenční projekt, jenž je situován přímo na nádherném břehu řeky Vltavy. Realizován firmou Skanska Reality a.s., tento komplex po dokončení nabídnul 580 moderních bytů ve čtyřech novostavbách, vše v souladu s nejnovějšími ekologickými trendy, což potvrzuje energetický štítek kategorie B. Tyto moderní, minimalisticky navržené domy nabízí klidné bydlení na nábřeží a otevírají nádherný výhled na řeku Vltavu, Holešovice a Hradčany.

Production section: 

Pages

References by our clients

  • In cooperation with Abadia a.s., I have carried out several contracts in the total turnover of hundreds of thousands Czech crowns throughout the last few years. When it comes to the field of steel and metalwork structures, this company is able to carry out complex contracts, taking care of all the phases – from project documentation, technical and static preparations, to the production itself. Thanks to its professional approach, excellent communication, ability to handle any technical issues independently and also brilliant quality of execution, this company is, in our opinion, one of the leading Czech companies in the field of executing contracts related to steel structures. Therefore, I highly recommend you to form a partnership with them.

Quick contact

  • Slapy u Tábora 144
    391 76 Slapy
    Czech Republic
  • Tel: +420 383 835 197
  • IČO 26092719
  • DIČ CZ26092719hk-logo.jpg