Vanguard Praha

V rámci projektu Vanguard jsme hráli klíčovou roli v komplexní dodávce zámečnických výrobků. Mezi hlavní dodávané skupiny prvků patří následující.

 • Dodali jsme zábradlí s nerezovou sítí na terasách.
 • Vytvořili jsme ocelové konstrukce autovýtahu.
 • V rámci fitoutů jsme dodali vnitřní schodiště a zábradlí pro loftové byty ve třech různých provedeních - sklo, děrovaný plech a nerezová síť. Tyto designové prvky byly navrženy podle specifikací jednotlivých architektů, kteří se na projektu podíleli v rámci tvůrčího týmu.
 • Realizovali jsme sklepní kóje.
 • Instalovali jsme lávky v šachtách a poskytli kotevní prvky pro montáž dílů nové fasády.
 • Přemístili a osadili jsme původní monumentální dveře do protiatomového krytu civilní obrany.

Vanguard: Nový život bývalé továrny

V Modřanech, v místech bývalé továrny Microna na výrobu a vývoj letecké techniky, vznikl díky promyšlené rekonstrukci jedinečný koncept loftů pod názvem Vanguard. Toto místo s vysokými industriálními stropy, rozsáhlými okny a úchvatnými výhledy se stalo jedním z nejvýznamnějších stavebních projektů v regionu. Celková plocha 16 000 m², kterou tvoří montovaný železobetonový skelet, nabízí 150 loftů s variabilními dispozicemi. Mnohé z nich mají terasu a nabízejí nezapomenutelné výhledy do okolí. Ve 14 patrech dominuje vysoká variabilita podlaží a mohutné stropy.

Jedním z největších lákadel Vanguardu je designově propracované soukromé wellness nacházející se v bývalém protiatomovém krytu. Zahrnuje 20 metrový prosklený bazén, saunu a party místnost. Na střeše projektu se nachází terasy dostupné všem obyvatelům, včetně prosklené sauny s panoramatickým výhledem na řeku. Vanguard také představuje revoluční řešení v podobě speciálního autovýtahu, který umožňuje obyvatelům přijet s vozem či motorkou až přímo k jejich bytu.

Oblast výroby: 
Realizované dodávky: 
venkovní zábradlí
skleněné stěny
vnitřní zábradlí
stavební konstrukce
dělicí stěny
fasády
konstrukce střech
Lokalita: 
Praha - Modřany
Rok realizace: 
2023
Objednatel: 
PSN s.r.o.
Objem zakázky: 
21 mil. Kč

Zkušenosti našich klientů

 • S firmou Abadia jsme v posledních letech realizovali mnoho zakázek v celkovém obratu stovek milionů korun.
  V oblasti ocelových a zámečnických konstrukcí je tato firma schopna komplexně realizovat složité zakázky, od projektové dokumentace, technické a statické přípravy, až po výrobní část projektu.
  Profesionální přístup, výborná komunikace, schopnost samostatně řešit technické problémy a v neposlední řadě výborná realizační kvalita, ji dle našeho názoru řadí mezi jednu z předních českých firem v oblasti realizace zakázek ocelových konstrukcí a spolupráci s nimi vřele doporučuji.

Specializovaný web pro balkony a lodžie

Všechny informace o našem výrobním programu závěsných balkonů a lodžií naleznete na specializovaném webu balkony-a-lodzie.cz.

Produktový web o balkonech a lodžiích></a></center></p>
</body></html>

Rychlý kontakthk-logo