Panasonic - kryty dopravníků

Pardubická společnost Panasonic Automotive Systems Czech s.r.o. patří mezi nejvýznamnější dodavatele audio výrobků a navigačních systémů pro přední světové automobilky jako je Toyota, Ford, Volkswagen, Audi, Škoda, General Motors, Honda nebo Porsche. V rámci jednoho z projektů na další zkvalitnění procesu výroby a minimalizovaní množství nečistot vnikajících do výrobního procesu, dodala společnost Abadia a.s. v roce 2015 téměř sto padesát výklopných krytů dopravníků pro automatizované výrobní linky montáže a pájení desek plošných spojů.

Realizované dodávky: 
zařízení výrobních linek
Lokalita: 
Pardubice
Rok realizace: 
2015
Objednatel: 
Panasonic Automotive Systems Czech s.r.o.

Zkušenosti našich klientů

  • S firmou Abadia jsme v posledních letech realizovali mnoho zakázek v celkovém obratu stovek milionů korun.
    V oblasti ocelových a zámečnických konstrukcí je tato firma schopna komplexně realizovat složité zakázky, od projektové dokumentace, technické a statické přípravy, až po výrobní část projektu.
    Profesionální přístup, výborná komunikace, schopnost samostatně řešit technické problémy a v neposlední řadě výborná realizační kvalita, ji dle našeho názoru řadí mezi jednu z předních českých firem v oblasti realizace zakázek ocelových konstrukcí a spolupráci s nimi vřele doporučuji.

Specializovaný web pro balkony a lodžie

Všechny informace o našem výrobním programu závěsných balkonů a lodžií naleznete na specializovaném webu balkony-a-lodzie.cz.

Produktový web o balkonech a lodžiích></a></center></p>
</body></html>

Rychlý kontakt