Vysokotlaké odlévání sanitární keramiky

Jsme jedním z mála světových výrobců vyvíjejících linky na odlévání sanitární keramiky. Do našeho portfolia patří linky na středotlaké a vysokotlaké odlévání umyvadel, nádržek toalet spolu s víky.

Stroj pro výrobu sanitární keramiky technologií tlakového lití do porézních plastových forem je jednoúčelovým výrobním zařízením, které je schopno pracovat v nepřetržitém automatickém cyklu. Zařízení se vyznačuje jednoduchou avšak účelnou konstrukcí, minimálními náklady na údržbu a krátkým časem licího cyklu. Jako řídcí systém je použito PLC Siemens Simatic S7/300, který umožňuje snadnou a názornou obsluhu pomocí operátorského panelu.

Zařízení se dodává ve třech modifikacích podle toho, jaké výrobky má zákazník zájem na stroji produkovat.

Model STLN (zkratka pro Středotlaké lití nádržek) je proto konstruován na odlévání nádržek klozetů, model STLV (Středotlaké lití vík) je konstruován pro výrobu vík těchto nádržek a model TDL (Tlakové dutinové lití) je konstruován pro lití výrobků s dutinou, jako např. polosloupů a obrácených nádrží klosetů.
Každé zařízení je tvořeno vlastním licím strojem, dopravním systémem hotových výrobků a řídicím systémem. Všechny tři zařízení vycházejí z jednotné konstrukce, která je pro dedikované použití upravena. Úpravy se týkají zejména způsobu uchycení forem na licím stroji a konstrukce dopravního systému.

Lokalita: 
Ruská federace
Rok realizace: 
2013

Zkušenosti našich klientů

  • S firmou Abadia jsme v posledních letech realizovali mnoho zakázek v celkovém obratu stovek milionů korun.
    V oblasti ocelových a zámečnických konstrukcí je tato firma schopna komplexně realizovat složité zakázky, od projektové dokumentace, technické a statické přípravy, až po výrobní část projektu.
    Profesionální přístup, výborná komunikace, schopnost samostatně řešit technické problémy a v neposlední řadě výborná realizační kvalita, ji dle našeho názoru řadí mezi jednu z předních českých firem v oblasti realizace zakázek ocelových konstrukcí a spolupráci s nimi vřele doporučuji.

Specializovaný web pro balkony a lodžie

Všechny informace o našem výrobním programu závěsných balkonů a lodžií naleznete na specializovaném webu balkony-a-lodzie.cz.

Produktový web o balkonech a lodžiích></a></center></p>
</body></html>

Rychlý kontakt