AFI Home Kolbenova - Úniková schodiště

Pro našeho zákazníka Metrostav a.s. jsme úspěšně dokončili montáž ocelových konstrukcí na projektu AFI Home Kolbenova, který se nachází v dynamicky se rozvíjející lokalitě Prahy 9 - Vysočany. Tento nový rezidenční komplex, vzdálený jen krok od stanice metra Kolbenova, nabídne svým rezidentům 640 moderních nájemních bytů rozdělených do dvou architektonicky promyšlených budov.

Naše společnost měla za úkol dodat a namontovat čtyři požární úniková schodiště, každé s hmotností téměř 20 tun. Montáž těchto klíčových bezpečnostních prvků byla náročná, zejména kvůli svažitému terénu v blízkosti budov, ale s naším odborným týmem a zkušenostmi jsme se výzvě úspěšně postavili a projekt dokončili k plné spokojenosti klienta.

Jsme hrdí na to, že jsme mohli být součástí výstavby tohoto moderního bytového komplexu a přispět k jeho bezpečnosti a funkcionalitě.

Oblast výroby: 
Realizované dodávky: 
venkovní schodiště
Lokalita: 
Praha - Vysočany
Rok realizace: 
2021
Objednatel: 
Metrostav a.s.
Objem zakázky: 
11 mil. Kč

Zkušenosti našich klientů

  • S firmou Abadia jsme v posledních letech realizovali mnoho zakázek v celkovém obratu stovek milionů korun.
    V oblasti ocelových a zámečnických konstrukcí je tato firma schopna komplexně realizovat složité zakázky, od projektové dokumentace, technické a statické přípravy, až po výrobní část projektu.
    Profesionální přístup, výborná komunikace, schopnost samostatně řešit technické problémy a v neposlední řadě výborná realizační kvalita, ji dle našeho názoru řadí mezi jednu z předních českých firem v oblasti realizace zakázek ocelových konstrukcí a spolupráci s nimi vřele doporučuji.

Specializovaný web pro balkony a lodžie

Všechny informace o našem výrobním programu závěsných balkonů a lodžií naleznete na specializovaném webu balkony-a-lodzie.cz.

Produktový web o balkonech a lodžiích></a></center></p>
</body></html>

Rychlý kontakt



hk-logo