AFI Home Kolbenova - Úniková schodiště

Pro našeho zákazníka Metrostav a.s. jsme úspěšně dokončili montáž ocelových konstrukcí na projektu AFI Home Kolbenova, který se nachází v dynamicky se rozvíjející lokalitě Prahy 9 - Vysočany. Tento nový rezidenční komplex, vzdálený jen krok od stanice metra Kolbenova, nabídne svým rezidentům 640 moderních nájemních bytů rozdělených do dvou architektonicky promyšlených budov.

Naše společnost měla za úkol dodat a namontovat čtyři požární úniková schodiště, každé s hmotností téměř 20 tun. Montáž těchto klíčových bezpečnostních prvků byla náročná, zejména kvůli svažitému terénu v blízkosti budov, ale s naším odborným týmem a zkušenostmi jsme se výzvě úspěšně postavili a projekt dokončili k plné spokojenosti klienta.

Jsme hrdí na to, že jsme mohli být součástí výstavby tohoto moderního bytového komplexu a přispět k jeho bezpečnosti a funkcionalitě.

Production section: 
Executed supplies: 
outdoor staircases
Location: 
Praha - Vysočany
Year of the execution: 
2021
Client: 
Metrostav a.s.
Volume of the supply: 
11 mil. Kč

References by our clients

  • In cooperation with Abadia a.s., I have carried out several contracts in the total turnover of hundreds of thousands Czech crowns throughout the last few years. When it comes to the field of steel and metalwork structures, this company is able to carry out complex contracts, taking care of all the phases – from project documentation, technical and static preparations, to the production itself. Thanks to its professional approach, excellent communication, ability to handle any technical issues independently and also brilliant quality of execution, this company is, in our opinion, one of the leading Czech companies in the field of executing contracts related to steel structures. Therefore, I highly recommend you to form a partnership with them.

Quick contact

  • Slapy u Tábora 144
    391 76 Slapy
    Czech Republic
  • Tel: +420 383 835 197
  • IČO 26092719
  • DIČ CZ26092719hk-logo.jpg