Spolupráce s UCEEB

V roce 2023 jsme v úzké spolupráci s Univerzitním centrem energeticky efektivních budov (UCEEB) při ČVUT uskutečnili projekt zaměřený na inovaci našich předsazených konstrukcí - balkonů a lodžií pro vícepodlažní budovy. Cílem bylo navrhnout nová technická řešení, která by nám umožnila zvýšit energetickou účinnost, modularitu a nákladovou efektivitu našich výrobků.

Tento projekt byl realizován díky finanční podpoře z dotačního titulu a spolufinancován Evropskou unií. Děkujeme všem zúčastněným za jejich neocenitelný přínos a těšíme se na další kroky směřující k inovacím a zlepšování našich produktů a služeb."

Zkušenosti našich klientů

  • S firmou Abadia jsme v posledních letech realizovali mnoho zakázek v celkovém obratu stovek milionů korun.
    V oblasti ocelových a zámečnických konstrukcí je tato firma schopna komplexně realizovat složité zakázky, od projektové dokumentace, technické a statické přípravy, až po výrobní část projektu.
    Profesionální přístup, výborná komunikace, schopnost samostatně řešit technické problémy a v neposlední řadě výborná realizační kvalita, ji dle našeho názoru řadí mezi jednu z předních českých firem v oblasti realizace zakázek ocelových konstrukcí a spolupráci s nimi vřele doporučuji.

Specializovaný web pro balkony a lodžie

Všechny informace o našem výrobním programu závěsných balkonů a lodžií naleznete na specializovaném webu balkony-a-lodzie.cz.

Produktový web o balkonech a lodžiích></a></center></p>
</body></html>

Rychlý kontakt