Rezidence U Sluncové, Praha

Ve spolupráci s investorem Finep a generálním dodavatelem firmou Hinton, jsme dodali klíčové prvky pro projekt Rezidence U Sluncové. Patří sem:

  • Terasová zábradlí s kaleným sklem, které nejen představuje designový element, ale také zaručuje dlouhou životnost.
  • Skleněné dělicí stěny, z nichž některé mají mimořádně velké rozměry. Jejich umístění bylo technicky náročné a vyžadovalo precizní provedení.

Projekt "Rezidence U Sluncové" představuje nový bytový komplex s celkem 107 bytovými jednotkami. Byty se vyznačují prostornými okny, elegantními skleněnými zábradlími a minimalistickým interiérem inspirovaným skandinávským designem. Architektonický návrh vytvořilo studio Qarta architektura.

Oblast výroby: 
Realizované dodávky: 
balustry
venkovní zábradlí
dělicí stěny
Lokalita: 
Praha - Karlín
Rok realizace: 
2023
Objednatel: 
Hinton a.s.
Objem zakázky: 
6 mil. Kč

Zkušenosti našich klientů

  • S firmou Abadia jsme v posledních letech realizovali mnoho zakázek v celkovém obratu stovek milionů korun.
    V oblasti ocelových a zámečnických konstrukcí je tato firma schopna komplexně realizovat složité zakázky, od projektové dokumentace, technické a statické přípravy, až po výrobní část projektu.
    Profesionální přístup, výborná komunikace, schopnost samostatně řešit technické problémy a v neposlední řadě výborná realizační kvalita, ji dle našeho názoru řadí mezi jednu z předních českých firem v oblasti realizace zakázek ocelových konstrukcí a spolupráci s nimi vřele doporučuji.

Specializovaný web pro balkony a lodžie

Všechny informace o našem výrobním programu závěsných balkonů a lodžií naleznete na specializovaném webu balkony-a-lodzie.cz.

Produktový web o balkonech a lodžiích></a></center></p>
</body></html>

Rychlý kontakthk-logo