Bytový dům Eliška

  • Dodávka balkonových zábradlí, markýz, schodištových zábradlí a ocelových konstrukcí

    Nejvyšší bytový dům v ČR

    Dodávka balkonových zábradlí, markýz, schodištových zábradlí a ocelových konstrukcí

Bytový dům Eliška se se svými pětadvaceti nadzemními patry a pětaosmdesáti metry výšky stal jednou z dominant pražských Vysočan. Společnost Abadia a.s. na tuto náročnou stavbu dodávala zábradlí balkonů z tahokovu, vnitřní schodišťová zábradlí, vstupní markýzy a další prvky, mezi něž patří například zajímavě řešený horní roh budovy tvořený ocelovou konstrukcí.

O projektu

Nejvyšším čistě bytovým domem a pátou nejvyšší budovou v Česku se s 25 nadzemními patry stala Rezidence Eliška. Nad ním se tyčí už jen mostecká budova SHD Komes, pankrácké City Empiria a City Tower a od dubna nejvyšší, 111metrový brněnský AZ Tower.

Příprava půlmiliardového projektu Rezidence Eliška, jež se nachází na rohu ulic Freyova a Ocelářská, nedaleko O2 areny a Galerie Harfa, trvala sedm let.

Zdroj: byznys.ihned.cz

Oblast výroby: 
Realizované dodávky: 
balkonová zábradlí
markýzy
vnitřní zábradlí
Lokalita: 
Praha
Rok realizace: 
2014
Objednatel: 
Metrostav a.s.
Objem zakázky: 
5.9 mil. Kč

Zkušenosti našich klientů

  • S firmou Abadia jsme v posledních letech realizovali mnoho zakázek v celkovém obratu stovek milionů korun.
    V oblasti ocelových a zámečnických konstrukcí je tato firma schopna komplexně realizovat složité zakázky, od projektové dokumentace, technické a statické přípravy, až po výrobní část projektu.
    Profesionální přístup, výborná komunikace, schopnost samostatně řešit technické problémy a v neposlední řadě výborná realizační kvalita, ji dle našeho názoru řadí mezi jednu z předních českých firem v oblasti realizace zakázek ocelových konstrukcí a spolupráci s nimi vřele doporučuji.

Specializovaný web pro balkony a lodžie

Všechny informace o našem výrobním programu závěsných balkonů a lodžií naleznete na specializovaném webu balkony-a-lodzie.cz.

Produktový web o balkonech a lodžiích></a></center></p>
</body></html>

Rychlý kontakt