VTP Roztoky

  • Dodána vnitřní nerezová zábradlí, lamelová markýza, mycí systém a další prvky.

    Vědeckotechnický park pro pražskou ČVUT

    Dodána vnitřní nerezová zábradlí, lamelová markýza, mycí systém a další prvky.

Při výstavbě Vědeckotechnického parku v Roztokách u Prahy jsme byli dodavatelem schodišťových zábradlí, které jsou vyvedené v efektní nerezi, jež se doplňuje se skleněnými výplněmi, a baluster v exteriéru i interiéru. Dále jsme dodávali vstupní lamelovou markýzu, únikové venkovní ocelové schodiště, mycí systém fasády a další zámečnické prvky.

O projektu

Vědeckotechnický park je koncipován jako nájemní objekt pro firemní vědecké týmy zabývající se aplikovaným výzkumem a vývojem se širokým spektrem podpůrných služeb poskytovaných provozovatelem parku. V současné době je převážná část VTP připravena pro výzkum spalovacích motorů, vozidel, převodovek, elektrických přenosů a hybridů, palivových článků a rychloběžných strojů.

Zdroj: www.vtp-roztoky.cz

Oblast výroby: 
Realizované dodávky: 
balustry
markýzy
mycí systémy
vnitřní zábradlí
Lokalita: 
Roztoky
Rok realizace: 
2012
Objednatel: 
Trigema a.s.
Objem zakázky: 
4.3 mil. Kč

Zkušenosti našich klientů

  • S firmou Abadia jsme v posledních letech realizovali mnoho zakázek v celkovém obratu stovek milionů korun.
    V oblasti ocelových a zámečnických konstrukcí je tato firma schopna komplexně realizovat složité zakázky, od projektové dokumentace, technické a statické přípravy, až po výrobní část projektu.
    Profesionální přístup, výborná komunikace, schopnost samostatně řešit technické problémy a v neposlední řadě výborná realizační kvalita, ji dle našeho názoru řadí mezi jednu z předních českých firem v oblasti realizace zakázek ocelových konstrukcí a spolupráci s nimi vřele doporučuji.

Specializovaný web pro balkony a lodžie

Všechny informace o našem výrobním programu závěsných balkonů a lodžií naleznete na specializovaném webu balkony-a-lodzie.cz.

Produktový web o balkonech a lodžiích></a></center></p>
</body></html>

Rychlý kontakt