kontrukce pro fotovoltaiku a carporty

Nabízíme návrh, výrobu a montáž konstrukcí pro fotovoltaické systémy a zastřešení parkovacích stání, tzv. carporty.

Nosné konstrukce pro fotovoltaické panely

Poskytujeme řešení pro umístění fotovoltaických panelů na střechy průmyslových a obchodních budov. Díky našemu systému nosné ocelové konstrukce se minimalizuje počet prostupů izolační skladbou ploché střechy. Instalace možná na stávající i nově vznikající střechy.

Carporty

Nabízíme řešení pro zhotovení krytých parkovacích stání (carportů) vhodných pro umístění fotovoltaických panelů. Díky našim bohatým zkušenostem s výrobou rozsáhlých ocelových konstrukcí a výrobním kapacitám, najdou naše systémy využití při budování zastřešení na parkovištích před obchodními domy, výrobními areály a všude tam, kde již není prostor pro instalaci fotovoltaických panelů na střechy budov.

Pro carporty nabízíme možnost volby mezi konzolovými typy, které jsou elegantní a šetří místo, a klasickými typy s nohami umístěnými ve všech čtyřech rozích, které zaručují nízkou hmotnost při zachování vysoké stability a odolnosti.

Proč vybrat naše služby?

  • Flexibilita: Nabízíme plně přizpůsobitelné řešení, které respektuje vaše specifické požadavky a prostorové možnosti.
  • Kvalita a dlouhá životnost: Používáme pouze vysoce kvalitní materiály, které zaručují dlouhodobou odolnost vašich konstrukcí proti povětrnostním vlivům a mechanickému opotřebení.
  • Odborné poradenství: Naši odborníci jsou vám k dispozici, aby vám pomohli s výběrem nejlepšího řešení pro vaše potřeby a zajistili, že instalace proběhne hladce a efektivně.

 


Pokud Vás naše služby zaujaly, tak nás neváhejte kontaktovat.

Zkušenosti našich klientů

  • S firmou Abadia jsme v posledních letech realizovali mnoho zakázek v celkovém obratu stovek milionů korun.
    V oblasti ocelových a zámečnických konstrukcí je tato firma schopna komplexně realizovat složité zakázky, od projektové dokumentace, technické a statické přípravy, až po výrobní část projektu.
    Profesionální přístup, výborná komunikace, schopnost samostatně řešit technické problémy a v neposlední řadě výborná realizační kvalita, ji dle našeho názoru řadí mezi jednu z předních českých firem v oblasti realizace zakázek ocelových konstrukcí a spolupráci s nimi vřele doporučuji.

Specializovaný web pro balkony a lodžie

Všechny informace o našem výrobním programu závěsných balkonů a lodžií naleznete na specializovaném webu balkony-a-lodzie.cz.

Produktový web o balkonech a lodžiích></a></center></p>
</body></html>

Rychlý kontakthk-logo