Portfolio produkce

Zhotovujeme ocelové konstrukce a zámečnické prvky pro stavební a strojírenské aplikace. Dodáváme balkony a lodžie pro panelové domy a jsme výrobci technologických zařízení.

 

Ocelové konstrukce

Zhotovujeme ocelové konstrukce dle projektového zadání a to včetně třídy provedení EXC3 dle ČSN EN 1090.
Vypracujeme komplexní výrobní dokumentaci a pokryjeme veškeré procesy zakázky od počátečního zaměření až po finální montáž.

   Více

Zámečnické prvky

Na základě požadavků zákazníka jsme schopni dodávat rozličné druhy zámečnických prvků pro bytové, administrativní i průmyslové komplexy. Mezi obvyklé produkty se řadí vnitřní a vnější zábradlí v lakovaném, zinkovaném či nerezovém provedení, schodiště, markýzy, dělicí stěny, mycí systémy a jiné.

   Více

Závěsné balkony a lodžie

Jsme předním českým dodavatelem závěsných balkonů a balkonových lodžií. Za dobu našeho působení jsme vyrobili již tisíce balkónů po celé republice a díky vlastnímu vývojovému oddělení umíme pružně reagovat na nové výzvy a požadavky. Více na naší specializované internetové stránce balkony-a-lodzie.cz.

   Více

Technologická zařízení

Vyvíjíme a vyrábíme technologické stroje a zařízení na zakázku. Naší hlavní doménou jsou linky na středotlaké a vysokotlaké lití výrobků ze sanitární keramiky.

   Více

References by our clients

  • In cooperation with Abadia a.s., I have carried out several contracts in the total turnover of hundreds of thousands Czech crowns throughout the last few years. When it comes to the field of steel and metalwork structures, this company is able to carry out complex contracts, taking care of all the phases – from project documentation, technical and static preparations, to the production itself. Thanks to its professional approach, excellent communication, ability to handle any technical issues independently and also brilliant quality of execution, this company is, in our opinion, one of the leading Czech companies in the field of executing contracts related to steel structures. Therefore, I highly recommend you to form a partnership with them.

Quick contact

  • Slapy u Tábora 144
    391 76 Slapy
    Czech Republic
  • Tel: +420 383 835 197
  • IČO 26092719
  • DIČ CZ26092719