YIT Parvi Cibulka, Praha

Rezidenční komplex PARVI Cibulka v Praze, který stojí na místě bývalé továrny Meopta v pražských Košířích, představuje bydlení s industriální duší. Tato lokalita, nacházející se blízko parku Cibulka a přírodní památky Vidoule, prošla proměnou a nyní zde můžete nalézt 150 moderních loftových bytů. Industriální charakter budovy byl pečlivě zachován a kombinován s finským stylem investora YIT, což vytváří moderní a kvalitní bydlení. Mimo to, lokalita nabízí klid v blízkosti přírody a zároveň výhody centra Prahy s výbornou dopravní dostupností.

K tomuto projektu jsme přispěli dodávkou venkovních terasových zábradlí s nerezovou sítí, což podtrhuje industriální charakter objektu, a dělicích stěn na terasách pro větší soukromí rezidentů.

Rekonstrukce, jako je tato, přinášejí řadu výzev, ale vždy je naším cílem efektivně spolupracovat se zákazníkem a dosáhnout dokonalého výsledku. V případě projektu Parvi Cibulka jsme hrdi na to, že se nám to podařilo.

Production section: 
Executed supplies: 
outdoor railings
partition walls
Location: 
Praha - Košíře
Year of the execution: 
2021
Client: 
STEP spol. s r.o.
Volume of the supply: 
5 mil. Kč

References by our clients

  • In cooperation with Abadia a.s., I have carried out several contracts in the total turnover of hundreds of thousands Czech crowns throughout the last few years. When it comes to the field of steel and metalwork structures, this company is able to carry out complex contracts, taking care of all the phases – from project documentation, technical and static preparations, to the production itself. Thanks to its professional approach, excellent communication, ability to handle any technical issues independently and also brilliant quality of execution, this company is, in our opinion, one of the leading Czech companies in the field of executing contracts related to steel structures. Therefore, I highly recommend you to form a partnership with them.

Quick contact

  • Slapy u Tábora 144
    391 76 Slapy
    Czech Republic
  • Tel: +420 383 835 197
  • IČO 26092719
  • DIČ CZ26092719hk-logo.jpg