YIT Parvi Cibulka, Praha

Rezidenční komplex PARVI Cibulka v Praze, který stojí na místě bývalé továrny Meopta v pražských Košířích, představuje bydlení s industriální duší. Tato lokalita, nacházející se blízko parku Cibulka a přírodní památky Vidoule, prošla proměnou a nyní zde můžete nalézt 150 moderních loftových bytů. Industriální charakter budovy byl pečlivě zachován a kombinován s finským stylem investora YIT, což vytváří moderní a kvalitní bydlení. Mimo to, lokalita nabízí klid v blízkosti přírody a zároveň výhody centra Prahy s výbornou dopravní dostupností.

K tomuto projektu jsme přispěli dodávkou venkovních terasových zábradlí s nerezovou sítí, což podtrhuje industriální charakter objektu, a dělicích stěn na terasách pro větší soukromí rezidentů.

Rekonstrukce, jako je tato, přinášejí řadu výzev, ale vždy je naším cílem efektivně spolupracovat se zákazníkem a dosáhnout dokonalého výsledku. V případě projektu Parvi Cibulka jsme hrdi na to, že se nám to podařilo.

Produktionsbereich: 
Realisierte Lieferungen: 
Außengeländer
Trennwände
Lokalität: 
Praha - Košíře
Realisierungsjahr: 
2021
Auftraggeber: 
STEP spol. s r.o.
Auftragsumfang: 
5 mil. Kč

Erfahrungen unserer Kunden

 • Mit der Gesellschaft Abadia realisierten wir in den letzten Jahren viele Aufträge im Gesamtumsatz von mehreren Hundert Millionen Kronen.
  Im Bereich der Stahl- und Schlosserkonstruktionen ist das Unternehmen in der Lage komplizierte Verträge komplex zu implementieren, von der Projektdokumentation, der technischen und statischen Vorbereitung bis zur Projektumsetzung.
  Professioneller Einsatz, hervorragende Kommunikation, Fähigkeit technische Probleme selbständig zu lösen und nicht zuletzt auch hervorragende Qualität der Umsetzung zählen unserer Meinung nach diese Firma zu den führenden tschechischen Unternehmen in Umsetzung von Aufträgen von Stahlkonstruktionen und ich kann die Zusammenarbeit mit ihnen nur empfehlen.

Schnell Kontakt

 • Slapy u Tábora 144
  391 76 Slapy
  Tschechische Republik
 • Tel: +420 383 835 197
 • IČO 26092719
 • DIČ CZ26092719hk-logo.jpg