Václavské náměstí 9

 • Dodali jsme krásné a moderní schodiště se skleněnými stupni.

  Historická budova na Václavském náměstí

  Dodali jsme krásné a moderní schodiště se skleněnými stupni.

Na tuto rozsáhlou rekonstrukci památkově chráněného domu, který se nachází v polovině Václavského náměstí v Praze jsme dodávali velice efektní nerezové schodiště se skleněnými stupni, ocelové konstrukce střechy, výtahových šachet včetně nerezového obložení a další zámečnické prvky.

O projektu

Komplexní rekonstrukce řadového domu ve spodní části Václavského náměstí. Při zachování celého fasádního traktu u Václavského náměstí – včetně památkově chráněných fresek a soch fasády – proběhla demolice všech zbylých částí domu, prohloubení suterénní části domu a výstavba funkčně i konstrukčně moderního objektu navozujícího stylem a funkcí na původní stavbu.

Zdroj:www.stavbaroku.cz

Production section: 
Executed supplies: 
balusters
paneling of elevator shafts
indoor staircases
Location: 
Praha
Year of the execution: 
2013
Client: 
Hochtief a.s.
Volume of the supply: 
3.8 mil. Kč

References by our clients

 • In cooperation with Abadia a.s., I have carried out several contracts in the total turnover of hundreds of thousands Czech crowns throughout the last few years. When it comes to the field of steel and metalwork structures, this company is able to carry out complex contracts, taking care of all the phases – from project documentation, technical and static preparations, to the production itself. Thanks to its professional approach, excellent communication, ability to handle any technical issues independently and also brilliant quality of execution, this company is, in our opinion, one of the leading Czech companies in the field of executing contracts related to steel structures. Therefore, I highly recommend you to form a partnership with them.

Quick contact

 • Slapy u Tábora 144
  391 76 Slapy
  Czech Republic
 • Tel: +420 383 835 197
 • IČO 26092719
 • DIČ CZ26092719