Sportovní přístav Hluboká n. Vlt.

Na stavbu nového sportovního přístavu ve Hluboké nad Vltavou jsme dodali ochranné ocelové konstrukce přístavních zdí, zábradlí včetně příslušenství po obvodu přístavního bazénu a ostatní zámečnické prvky včetně úvazníků, tzv. pacholat.

O projektu

Přístav bude sloužit pro krátkodobé i dlouhodobé stání malých plavidel uživatelů Vltavské vodní cesty ke krátkodobému stání jednoho návrhového plavidla (do velikosti 44 x 5,6 m s ponorem do 1,3 m) a jedné osobní lodi (do velikosti 27 x 5,6 m). Uzávěr vjezdového objektu umožní ochranu přístavu za vysokých vodních stavů až do výše dvacetileté vody. Lodě zde tak budou moci bezpečně kotvit i při zvýšených průtocích. Uživatelé zde zároveň naleznou i místo pro spouštění a vytahování lodí.

Zdroj: www.pristavhluboka.cz

Production section: 
Executed supplies: 
building structures
outdoor railings
Location: 
Hluboká nad Vltavou
Year of the execution: 
2014
Client: 
Hochtief a.s.
Volume of the supply: 
5.7 mil. Kč

References by our clients

  • In cooperation with Abadia a.s., I have carried out several contracts in the total turnover of hundreds of thousands Czech crowns throughout the last few years. When it comes to the field of steel and metalwork structures, this company is able to carry out complex contracts, taking care of all the phases – from project documentation, technical and static preparations, to the production itself. Thanks to its professional approach, excellent communication, ability to handle any technical issues independently and also brilliant quality of execution, this company is, in our opinion, one of the leading Czech companies in the field of executing contracts related to steel structures. Therefore, I highly recommend you to form a partnership with them.

Quick contact

  • Slapy u Tábora 144
    391 76 Slapy
    Czech Republic
  • Tel: +420 383 835 197
  • IČO 26092719
  • DIČ CZ26092719