Sídlo společnosti Cortex

 • Významný architektonický prvek interieru

  Výplň schodiště s nerezovou síťí

  Významný architektonický prvek interieru

Společnost Cortex spol. s r.o. vystavěla v pražských Vysočanech, v ulici Poděbradská své nové sídlo. Na tuto stavbu jsme dodali schodišťové zábradlí, jehož výplň tvoří nerezová síť. Tato síť je spuštěna a vypnuta po celé výšce schodiště a tvoří tak spolu velice lehce působící konstrukcí vlastního schodiště významný architektonický prvek interiéru.

Cortex o svém novém zázemí

Jsme přestěhovaní do nového. Do svého. Pracujeme v krásné nové administrativní budově postavené v pasivním standardu. A práce nás tady baví. Baví nás připravovat a realizovat úspěšné direct marketingové kampaně pro naše klienty. Máme pro to nakonec všechny předpoklady.

Design budovy spolu s energeticky úspornými technologiemi byl naplánován tak, aby poskytoval zaměstnancům skvělé pracovní prostředí v režimu pasivního domu a současně je šetrný k životnímu prostředí.

Zdroj: cortex.cz

Production section: 
Executed supplies: 
indoor railings
Location: 
Praha
Year of the execution: 
2013
Client: 
Podzimek
Volume of the supply: 
1.3 mil. Kč

References by our clients

 • In cooperation with Abadia a.s., I have carried out several contracts in the total turnover of hundreds of thousands Czech crowns throughout the last few years. When it comes to the field of steel and metalwork structures, this company is able to carry out complex contracts, taking care of all the phases – from project documentation, technical and static preparations, to the production itself. Thanks to its professional approach, excellent communication, ability to handle any technical issues independently and also brilliant quality of execution, this company is, in our opinion, one of the leading Czech companies in the field of executing contracts related to steel structures. Therefore, I highly recommend you to form a partnership with them.

Quick contact

 • Slapy u Tábora 144
  391 76 Slapy
  Czech Republic
 • Tel: +420 383 835 197
 • IČO 26092719
 • DIČ CZ26092719