Měrové středisko Škoda Auto

 • Dodali jsme více než 360 tun ocelových konstrukcí.

  Měrové středisko Škoda Auto

  Dodali jsme více než 360 tun ocelových konstrukcí.

Naše společnost dodala více než 360 tun ocelových konstrukcí na stavbu Měrového střediska E10, nové budovy v areálu automobilky Škoda Auto v Mladé Boleslavi. Součástí dodávky byly ocelové konstrukce obvodového pláště, stropu, vestavky, konstrukce přístavků, podlah galerií, nosné konstrukce světlíků a nosná konstrukce jeřábové dráhy. Dále jsme dodávali trapézové plechy na střechu budovy.

O projektu

Na konci února 2013 uvedli zástupci společnosti Škoda auto v Mladé Boleslavi do provozu nové měrové středisko, ve kterém budou zaměstnanci firmy pečlivě kontrolovat rozměry a kvalitu jednotlivých dílů osobních vozů, které se vyrábějí v ostatních provozech automobilky.

Jednopodlažní hala měrového střediska s půdorysem 50 x 60 m a s čistou výškou 11 m vyrostla v centrální části automobilky. Ze všech stran na ni navazují další provozy, jako například zásobovací blok z čisté a špinavé zóny, přes který se do haly budou navážet prvky určené k měření, nebo zkušebna koroze a destrukce s přípravnou vzorků. Svislé nosné prvky nové haly jsou z PREFA sloupů založených na pilotách, střecha má ocelovou konstrukci a opláštění je provedeno ze sendvičových panelů s izolačním jádrem z polyizokyanurátové pěny. Hala je vybavena portálovým jeřábem a po celé její ploše je rozmístěno celkem sedm měřicích pracovišť vybavených nezbytnými technologiemi.

Zdroj: www.metrostav.cz

Production section: 
Executed supplies: 
hall structures
crane runways
installation of trapezoidal roofs
skylights
roof structures
Location: 
Mladá Boleslav
Year of the execution: 
2013
Client: 
Metrostav a.s.
Volume of the supply: 
17.2 mil. Kč

References by our clients

 • In cooperation with Abadia a.s., I have carried out several contracts in the total turnover of hundreds of thousands Czech crowns throughout the last few years. When it comes to the field of steel and metalwork structures, this company is able to carry out complex contracts, taking care of all the phases – from project documentation, technical and static preparations, to the production itself. Thanks to its professional approach, excellent communication, ability to handle any technical issues independently and also brilliant quality of execution, this company is, in our opinion, one of the leading Czech companies in the field of executing contracts related to steel structures. Therefore, I highly recommend you to form a partnership with them.

Quick contact

 • Slapy u Tábora 144
  391 76 Slapy
  Czech Republic
 • Tel: +420 383 835 197
 • IČO 26092719
 • DIČ CZ26092719hk-logo.jpg