VYVÁŽÍME DO VIETNAMU

OTHER PHOTOS

Za svým novým majitelem v současných dnech putuje naše linka na odlévání sanitární keramiky. Stroj na vysokotlaké odlévání umyvadel je schopen pracovat v nepřetržitém automatickém chodu a jeho efektivitu zvyšuje jednoduchá, teměř bezúdržbová konstrukce s krátkými licími cykly. Obsluha stroje bude využívat integrovaný řídící systém Siemens naprogramovaný přesně dle jejich potřeb. Náš 26tunový kontejner bude v Hamburgu naložen na nákladní loď a odtud vyrazí na cestu dlouhou přes 10 000 námořních mil. Zhruba po měsíci dorazí do cílového přístavu ve Vietnamu. Tam přiletí náš technik, který celou linku na místě sestaví a předá zákazníkovi.

Zkušenosti našich klientů

  • S firmou Abadia jsme v posledních letech realizovali mnoho zakázek v celkovém obratu stovek milionů korun.
    V oblasti ocelových a zámečnických konstrukcí je tato firma schopna komplexně realizovat složité zakázky, od projektové dokumentace, technické a statické přípravy, až po výrobní část projektu.
    Profesionální přístup, výborná komunikace, schopnost samostatně řešit technické problémy a v neposlední řadě výborná realizační kvalita, ji dle našeho názoru řadí mezi jednu z předních českých firem v oblasti realizace zakázek ocelových konstrukcí a spolupráci s nimi vřele doporučuji.

Specializovaný web pro balkony a lodžie

Všechny informace o našem výrobním programu závěsných balkonů a lodžií naleznete na specializovaném webu balkony-a-lodzie.cz.

Produktový web o balkonech a lodžiích></a></center></p>
</body></html>

Rychlý kontakt