R2 Rokytka, Praha

V blízkosti slavné vysočanské O2 Areny a metra Českomoravská, v srdci klidné lokality těsně u řeky Rokytky, vyrostl moderní rezidenční projekt R2 Rokytka investora Neocity. Tento projekt nejen že nabídne svým rezidentům útulný domov s výjimečnou občanskou vybaveností a dopravní dostupností, ale také se může pyšnit precizními zámečnickými řešeními.

Naše firma měla čest být součástí tohoto zajímavého projektu. Zajistili jsme zábradlí balkonů v elegantním antracitovém odstínu, které kromě své funkčnosti přidává objektu moderní estetický nádech. Dále jsme se podíleli na dodávce zábradlí vnitřních schodišť a celé řady dalších zámečnických prvků, mezi něž patří přístřešky na odpady, stříšky, anténní stožáry, dělicí stěny a poklopy, které podtrhují kvalitu a promyšlenost celého projektu.

Production section: 
Executed supplies: 
balcony railings
indoor railings
partition walls
awnings
shelters for containers
Location: 
Praha - Vysočany
Year of the execution: 
2021
Client: 
Metrostav a.s.
Volume of the supply: 
3 mil. Kč

References by our clients

  • In cooperation with Abadia a.s., I have carried out several contracts in the total turnover of hundreds of thousands Czech crowns throughout the last few years. When it comes to the field of steel and metalwork structures, this company is able to carry out complex contracts, taking care of all the phases – from project documentation, technical and static preparations, to the production itself. Thanks to its professional approach, excellent communication, ability to handle any technical issues independently and also brilliant quality of execution, this company is, in our opinion, one of the leading Czech companies in the field of executing contracts related to steel structures. Therefore, I highly recommend you to form a partnership with them.

Quick contact

  • Slapy u Tábora 144
    391 76 Slapy
    Czech Republic
  • Tel: +420 383 835 197
  • IČO 26092719
  • DIČ CZ26092719hk-logo.jpg