Městský bazén Litomyšl

Při výstavbě městského stadionu v Litomyšli jsme dodávali ocelové konstrukce prosklených stěn včetně skleněných výplní.

O projektu

Novostavba krytého plaveckého bazénu v Litomyšli navazuje na dlouhodobou koncepci rozvoje rekreačně sportovního areálu Černá hora, která byla zpracována architektem Alešem Burianem již v roce 2000. Připomeňme, že zde byl postupně rekonstruován Městský stadion Černá hora s moderními atletickými drahami, fotbalovým a tréninkovým hřištěm.

Krytý plavecký bazén, který je situován v místě bývalých tenisových kurtů přímo sousedí s areálem městského letního koupaliště, které bylo vybudováno za 1. republiky a zásadně zrekonstruováno počátkem devadesátých let minulého století. V rámci rekonstrukce byl vystavěn nový technologický objekt, malý bazén s tobogánem a zrekonstruován velký plavecký bazén. Součástí areálu jsou i rekreační plochy se vzrostlou parkovou zelení.

Zdroj: http://www.litomysl.cz

Production section: 
Executed supplies: 
facades
Location: 
Litomyšl
Year of the execution: 
2011
Client: 
Taros Nova s.r.o.
Volume of the supply: 
0.8 mil. Kč

References by our clients

  • In cooperation with Abadia a.s., I have carried out several contracts in the total turnover of hundreds of thousands Czech crowns throughout the last few years. When it comes to the field of steel and metalwork structures, this company is able to carry out complex contracts, taking care of all the phases – from project documentation, technical and static preparations, to the production itself. Thanks to its professional approach, excellent communication, ability to handle any technical issues independently and also brilliant quality of execution, this company is, in our opinion, one of the leading Czech companies in the field of executing contracts related to steel structures. Therefore, I highly recommend you to form a partnership with them.

Quick contact

  • Slapy u Tábora 144
    391 76 Slapy
    Czech Republic
  • Tel: +420 383 835 197
  • IČO 26092719
  • DIČ CZ26092719