Obytný soubor Tulipa Rokytka

Pro výstavbu tohoto obytného souboru jsme dodávali dva druhy balkonových zábradlí. Klasická zábradlí příčková a krásná designová skleněná zábradlí, která svým zakřiveným tvarem a barevnou tonalitou zajímavě dotvoří dynamickou podobu domu.

O projektu

Tulipa Rokytka rozkvétá na břehu známého pražského potoka v místech, která byla v minulém století průmyslovým centrem Prahy. Dnes však patří k územím s nejkvalitnějšími životními podmínkami. Hned za domem je cyklostezka a jen kousek dál překrásný park Podvinní. Podstatnou výhodou je blízkost hned dvou stanic pražského metra (jen několik set metrů) – Vysočanské a Českomoravské a potěší také pěší dostupnost nově otevřeného prodejního centra Galerie Harfa v sousedství O2 Arény.

Zdroj:www.lexxus.cz

Production section: 
Executed supplies: 
balcony railings
outdoor railings
Location: 
Praha
Year of the execution: 
2013
Client: 
Casta a.s.
Volume of the supply: 
5.1 mil. Kč

References by our clients

  • In cooperation with Abadia a.s., I have carried out several contracts in the total turnover of hundreds of thousands Czech crowns throughout the last few years. When it comes to the field of steel and metalwork structures, this company is able to carry out complex contracts, taking care of all the phases – from project documentation, technical and static preparations, to the production itself. Thanks to its professional approach, excellent communication, ability to handle any technical issues independently and also brilliant quality of execution, this company is, in our opinion, one of the leading Czech companies in the field of executing contracts related to steel structures. Therefore, I highly recommend you to form a partnership with them.

Quick contact

  • Slapy u Tábora 144
    391 76 Slapy
    Czech Republic
  • Tel: +420 383 835 197
  • IČO 26092719
  • DIČ CZ26092719