Kavčí Hory Office Park

 • nad hlavními vstupy do administrativní budovy

  Ocelo-skleněné vstupní markýzy

  nad hlavními vstupy do administrativní budovy

Pro Kavčí Hory Office Park jsme dodali dvě vstupní markýzy nad hlavními vchody do administrativních budov. Markýzy jsou tvořeny ocelovou konstrukcí, na které leží skleněné desky.

O projektu

Budova Kavčí Hory Office Park byla dokončena v roce 2008 a výraznou měrou přispěla k rozvoji Prahy 4 - Pankráce jakožto jednoho z významných administrativních center města.

Budova, která je schopna nabídnout celkových 36 500 m2 pronajímatelné kancelářské plochy, je koncipována jako hřebenový systém. Spojovací trakt propojuje čtyři na něj kolmá křídla. Východní křídlo dominuje stavbě jedenácti podlažími, další tři křídla ustupující na západ jsou šestipodlažní.

Zdroj: www.hochtief-development.cz

Production section: 
Executed supplies: 
awnings
Location: 
Praha
Year of the execution: 
2008
Client: 
Sipral a.s.
Volume of the supply: 
1.1 mil. Kč

References by our clients

 • In cooperation with Abadia a.s., I have carried out several contracts in the total turnover of hundreds of thousands Czech crowns throughout the last few years. When it comes to the field of steel and metalwork structures, this company is able to carry out complex contracts, taking care of all the phases – from project documentation, technical and static preparations, to the production itself. Thanks to its professional approach, excellent communication, ability to handle any technical issues independently and also brilliant quality of execution, this company is, in our opinion, one of the leading Czech companies in the field of executing contracts related to steel structures. Therefore, I highly recommend you to form a partnership with them.

Quick contact

 • Slapy u Tábora 144
  391 76 Slapy
  Czech Republic
 • Tel: +420 383 835 197
 • IČO 26092719
 • DIČ CZ26092719