BD Palackého Třinec - Balkony

Tento projekt v Třinci přestavuje proměnu domu směrem k modernějšímu a funkčnějšímu bydlení. Společnost Abadia zde sehrála klíčovou roli tím, že dodávala a montovala závěsné balkony a to do zcela nových umístění na obou stranách objektu.

Co tento projekt činí výjimečným, je použití konstrukce balkonů na táhlech. Toto konstrukční řešení nabízí možnost instalace větších balkonů oproti běžným variantám, což poskytuje více venkovního prostoru pro obyvatele. Jejich praktická hodnota a spolehlivost se v praxi již mnohokrát osvědčily.

Estetický prvek těchto balkonů je zvýrazněn použitím kaleného bezpečnostního mléčného skla jako výplně zábradlí. Tato elegantní a zároveň bezpečná volba zdůrazňuje charakter domu a dodává mu nový architektonický nádech.

Production section: 
Executed supplies: 
balconies
Location: 
Třinec
Year of the execution: 
2022
Client: 
Ekopal s.r.o.
Volume of the supply: 
2.5 mil. Kč

References by our clients

  • In cooperation with Abadia a.s., I have carried out several contracts in the total turnover of hundreds of thousands Czech crowns throughout the last few years. When it comes to the field of steel and metalwork structures, this company is able to carry out complex contracts, taking care of all the phases – from project documentation, technical and static preparations, to the production itself. Thanks to its professional approach, excellent communication, ability to handle any technical issues independently and also brilliant quality of execution, this company is, in our opinion, one of the leading Czech companies in the field of executing contracts related to steel structures. Therefore, I highly recommend you to form a partnership with them.

Quick contact

  • Slapy u Tábora 144
    391 76 Slapy
    Czech Republic
  • Tel: +420 383 835 197
  • IČO 26092719
  • DIČ CZ26092719hk-logo.jpg