2Barevné Letňany

 • vytvářejí charisma tohoto bytového projektu.

  Barevná skla výplní zábradlí

  vytvářejí charisma tohoto bytového projektu.

Pro bytový soubor 2Barevné Letňany jsme dodali komplex zámečnických prvků a lehkých ocelových konstrukcí. Nejvýrazněji působí efektní výplně zábradlí z kaleného skla opatřeného barevnou fólií. Dále jsme dodali vnitřní skleněná schodišťová zábradlí, markýzy před vstupem a před vjezdem do podzemních garáží a další zámečnické prvky.

O projektu

2Barevné Letňany jsou, jak již jejich název napovídá, volným pokračováním veleúspěšného projektu Barevné Letňany, v jehož rámci vznikly postupně v letech 2008 až 2011 tři bytové domy, nazvané podle barevnosti svých fasád Červený, Žlutý a Modrý dům.

2Barevné Letňany se nacházejí asi šest set metrů od první fáze, při ulici Beranových, přímo u zastávky městských autobusů Staré Letňany. V první etapě vzniknou tři pětipodlažní domy, každý s 23 byty. Ke každému bytu náleží balkón. Příslušenstvím k bytům jsou sklepy a garážová stání, která jsou umístěna v podzemním podlaží, které je pro všechny tři domy společné.

Zdroj: www.trigema.cz

Production section: 
Executed supplies: 
balcony railings
awnings
indoor staircases
Location: 
Praha
Year of the execution: 
2014
Client: 
Trigema a.s.
Volume of the supply: 
4.5 mil. Kč

References by our clients

 • In cooperation with Abadia a.s., I have carried out several contracts in the total turnover of hundreds of thousands Czech crowns throughout the last few years. When it comes to the field of steel and metalwork structures, this company is able to carry out complex contracts, taking care of all the phases – from project documentation, technical and static preparations, to the production itself. Thanks to its professional approach, excellent communication, ability to handle any technical issues independently and also brilliant quality of execution, this company is, in our opinion, one of the leading Czech companies in the field of executing contracts related to steel structures. Therefore, I highly recommend you to form a partnership with them.

Quick contact

 • Slapy u Tábora 144
  391 76 Slapy
  Czech Republic
 • Tel: +420 383 835 197
 • IČO 26092719
 • DIČ CZ26092719