Vanguard Praha

V rámci projektu Vanguard jsme hráli klíčovou roli v komplexní dodávce zámečnických výrobků. Mezi hlavní dodávané skupiny prvků patří následující.

 • Dodali jsme zábradlí s nerezovou sítí na terasách.
 • Vytvořili jsme ocelové konstrukce autovýtahu.
 • V rámci fitoutů jsme dodali vnitřní schodiště a zábradlí pro loftové byty ve třech různých provedeních - sklo, děrovaný plech a nerezová síť. Tyto designové prvky byly navrženy podle specifikací jednotlivých architektů, kteří se na projektu podíleli v rámci tvůrčího týmu.
 • Realizovali jsme sklepní kóje.
 • Instalovali jsme lávky v šachtách a poskytli kotevní prvky pro montáž dílů nové fasády.
 • Přemístili a osadili jsme původní monumentální dveře do protiatomového krytu civilní obrany.

Vanguard: Nový život bývalé továrny

V Modřanech, v místech bývalé továrny Microna na výrobu a vývoj letecké techniky, vznikl díky promyšlené rekonstrukci jedinečný koncept loftů pod názvem Vanguard. Toto místo s vysokými industriálními stropy, rozsáhlými okny a úchvatnými výhledy se stalo jedním z nejvýznamnějších stavebních projektů v regionu. Celková plocha 16 000 m², kterou tvoří montovaný železobetonový skelet, nabízí 150 loftů s variabilními dispozicemi. Mnohé z nich mají terasu a nabízejí nezapomenutelné výhledy do okolí. Ve 14 patrech dominuje vysoká variabilita podlaží a mohutné stropy.

Jedním z největších lákadel Vanguardu je designově propracované soukromé wellness nacházející se v bývalém protiatomovém krytu. Zahrnuje 20 metrový prosklený bazén, saunu a party místnost. Na střeše projektu se nachází terasy dostupné všem obyvatelům, včetně prosklené sauny s panoramatickým výhledem na řeku. Vanguard také představuje revoluční řešení v podobě speciálního autovýtahu, který umožňuje obyvatelům přijet s vozem či motorkou až přímo k jejich bytu.

Область производства: 
Осуществленные поставки: 
наружные перила
skleněné stěny
внутренние перила
строительные конструкции
перегородки
фасады
кровельные конструкции
Местоположение: 
Praha - Modřany
Год поставки: 
2023
Заказчик: 
PSN s.r.o.
Объем заказа: 
21 mil. Kč

Опыт наших клиентов

 • С компанией «Абадиа» (Abadia) мы в последние годы осуществили много заказов в общем объеме несколько сот миллионов чешских крон.
  В области стальных и слесарных конструкций эта компания способна комплексно реализовывать сложные заказы, от проектной документации, технической и статической подготовки и до производственной части проекта. Профессиональный подход, отличное общение, умение самостоятельно решать технические вопросы, и, в непоследнюю очередь, превосходное качество монтажных работ. В связи со всем этим данная компания, по нашему мнению, входит в число ведущих чешских компаний, занимающихся поставками стальных конструкций, и сотрудничество с ней я искренне рекомендую.

быстрый контакт

 • Slapy u Tábora 144
  391 76 Slapy
  Чехия
 • Tel: +420 383 835 197
 • IČO 26092719
 • DIČ CZ26092719hk-logo.jpg