Rezidenční čtvrť Hagibor, Praha

V srdci Prahy, na rozhraní Vinohrad, Žižkova a Strašnic, se rozkládá rezidenční čtvrť Hagibor od významného developera Crestyl. Tento promyšlený projekt nabízí moderní symbiózu kvalitního bydlení, kancelářských prostor, obchodů a služeb, vše zasazeno do malebného lesoparku.

Jeho jedinečnost je podtrhnuta nejen blízkostí městského lesa, za jehož konceptem stojí renomovaný krajinářský architekt Michel Desvigne spolu s českým ateliérem Šmídová Landscape Architects, ale také důrazem na kvalitní architekturu a nadčasový design, což potvrzují Ian Bryan Architects, kteří čtvrť navrhli jako funkční celek.

Jsme hrdí na to, že jsme mohli přispět k úspěchu tohoto projektu. Naše práce zahrnovala výrobu venkovních příčkových zábradlí o celkové délce téměř 900 metrů. Největší výzvou projektu pro nás byla realizace fasádního systému, který se skládal z pásů a obložení sloupů. Díky velmi různorodým tvarům vyžadovala realizace velmi precizní proces návrhu, výroby a montáže. Dále jsme dodali dělicí stěny na terasách, pergoly v nejvyšších patrech a celou řadu vnitřních zámečnických prvků, jako jsou zábradlí, madla a další.

Spolupráce na projektu Hagibor byla pro nás inspirující a jsme hrdi na dosažený výsledek, který podtrhuje naše odborné znalosti a vášeň pro kvalitní řemeslo.

Production section: 
Executed supplies: 
outdoor railings
schodišťová madla
indoor railings
partition walls
facades
garage furnishings
canopies
Location: 
Praha - Vinohrady
Year of the execution: 
2021
Client: 
Metrostav a.s.
Volume of the supply: 
13 mil. Kč

References by our clients

  • In cooperation with Abadia a.s., I have carried out several contracts in the total turnover of hundreds of thousands Czech crowns throughout the last few years. When it comes to the field of steel and metalwork structures, this company is able to carry out complex contracts, taking care of all the phases – from project documentation, technical and static preparations, to the production itself. Thanks to its professional approach, excellent communication, ability to handle any technical issues independently and also brilliant quality of execution, this company is, in our opinion, one of the leading Czech companies in the field of executing contracts related to steel structures. Therefore, I highly recommend you to form a partnership with them.

Quick contact

  • Slapy u Tábora 144
    391 76 Slapy
    Czech Republic
  • Tel: +420 383 835 197
  • IČO 26092719
  • DIČ CZ26092719hk-logo.jpg