Vanguard Praha

V rámci projektu Vanguard jsme hráli klíčovou roli v komplexní dodávce zámečnických výrobků. Mezi hlavní dodávané skupiny prvků patří následující.

 • Dodali jsme zábradlí s nerezovou sítí na terasách.
 • Vytvořili jsme ocelové konstrukce autovýtahu.
 • V rámci fitoutů jsme dodali vnitřní schodiště a zábradlí pro loftové byty ve třech různých provedeních - sklo, děrovaný plech a nerezová síť. Tyto designové prvky byly navrženy podle specifikací jednotlivých architektů, kteří se na projektu podíleli v rámci tvůrčího týmu.
 • Realizovali jsme sklepní kóje.
 • Instalovali jsme lávky v šachtách a poskytli kotevní prvky pro montáž dílů nové fasády.
 • Přemístili a osadili jsme původní monumentální dveře do protiatomového krytu civilní obrany.

Vanguard: Nový život bývalé továrny

V Modřanech, v místech bývalé továrny Microna na výrobu a vývoj letecké techniky, vznikl díky promyšlené rekonstrukci jedinečný koncept loftů pod názvem Vanguard. Toto místo s vysokými industriálními stropy, rozsáhlými okny a úchvatnými výhledy se stalo jedním z nejvýznamnějších stavebních projektů v regionu. Celková plocha 16 000 m², kterou tvoří montovaný železobetonový skelet, nabízí 150 loftů s variabilními dispozicemi. Mnohé z nich mají terasu a nabízejí nezapomenutelné výhledy do okolí. Ve 14 patrech dominuje vysoká variabilita podlaží a mohutné stropy.

Jedním z největších lákadel Vanguardu je designově propracované soukromé wellness nacházející se v bývalém protiatomovém krytu. Zahrnuje 20 metrový prosklený bazén, saunu a party místnost. Na střeše projektu se nachází terasy dostupné všem obyvatelům, včetně prosklené sauny s panoramatickým výhledem na řeku. Vanguard také představuje revoluční řešení v podobě speciálního autovýtahu, který umožňuje obyvatelům přijet s vozem či motorkou až přímo k jejich bytu.

Produktionsbereich: 
Realisierte Lieferungen: 
Außengeländer
skleněné stěny
Innengeländer
Baukonstruktionen
Trennwände
Fassaden
Dachkonstruktionen
Lokalität: 
Praha - Modřany
Realisierungsjahr: 
2023
Auftraggeber: 
PSN s.r.o.
Auftragsumfang: 
21 mil. Kč

Erfahrungen unserer Kunden

 • Mit der Gesellschaft Abadia realisierten wir in den letzten Jahren viele Aufträge im Gesamtumsatz von mehreren Hundert Millionen Kronen.
  Im Bereich der Stahl- und Schlosserkonstruktionen ist das Unternehmen in der Lage komplizierte Verträge komplex zu implementieren, von der Projektdokumentation, der technischen und statischen Vorbereitung bis zur Projektumsetzung.
  Professioneller Einsatz, hervorragende Kommunikation, Fähigkeit technische Probleme selbständig zu lösen und nicht zuletzt auch hervorragende Qualität der Umsetzung zählen unserer Meinung nach diese Firma zu den führenden tschechischen Unternehmen in Umsetzung von Aufträgen von Stahlkonstruktionen und ich kann die Zusammenarbeit mit ihnen nur empfehlen.

Schnell Kontakt

 • Slapy u Tábora 144
  391 76 Slapy
  Tschechische Republik
 • Tel: +420 383 835 197
 • IČO 26092719
 • DIČ CZ26092719hk-logo.jpg