Měrové středisko Škoda Auto

 • Dodali jsme více než 360 tun ocelových konstrukcí.

  Měrové středisko Škoda Auto

  Dodali jsme více než 360 tun ocelových konstrukcí.

Naše společnost dodala více než 360 tun ocelových konstrukcí na stavbu Měrového střediska E10, nové budovy v areálu automobilky Škoda Auto v Mladé Boleslavi. Součástí dodávky byly ocelové konstrukce obvodového pláště, stropu, vestavky, konstrukce přístavků, podlah galerií, nosné konstrukce světlíků a nosná konstrukce jeřábové dráhy. Dále jsme dodávali trapézové plechy na střechu budovy.

O projektu

Na konci února 2013 uvedli zástupci společnosti Škoda auto v Mladé Boleslavi do provozu nové měrové středisko, ve kterém budou zaměstnanci firmy pečlivě kontrolovat rozměry a kvalitu jednotlivých dílů osobních vozů, které se vyrábějí v ostatních provozech automobilky.

Jednopodlažní hala měrového střediska s půdorysem 50 x 60 m a s čistou výškou 11 m vyrostla v centrální části automobilky. Ze všech stran na ni navazují další provozy, jako například zásobovací blok z čisté a špinavé zóny, přes který se do haly budou navážet prvky určené k měření, nebo zkušebna koroze a destrukce s přípravnou vzorků. Svislé nosné prvky nové haly jsou z PREFA sloupů založených na pilotách, střecha má ocelovou konstrukci a opláštění je provedeno ze sendvičových panelů s izolačním jádrem z polyizokyanurátové pěny. Hala je vybavena portálovým jeřábem a po celé její ploše je rozmístěno celkem sedm měřicích pracovišť vybavených nezbytnými technologiemi.

Zdroj: www.metrostav.cz

Produktionsbereich: 
Realisierte Lieferungen: 
Hallenkonstruktionen
Kranbahnen
Verlegung des Trapezdachs
Lichtschachten
Dachkonstruktionen
Lokalität: 
Mladá Boleslav
Realisierungsjahr: 
2013
Auftraggeber: 
Metrostav a.s.
Auftragsumfang: 
17.2 mil. Kč

Erfahrungen unserer Kunden

 • Mit der Gesellschaft Abadia realisierten wir in den letzten Jahren viele Aufträge im Gesamtumsatz von mehreren Hundert Millionen Kronen.
  Im Bereich der Stahl- und Schlosserkonstruktionen ist das Unternehmen in der Lage komplizierte Verträge komplex zu implementieren, von der Projektdokumentation, der technischen und statischen Vorbereitung bis zur Projektumsetzung.
  Professioneller Einsatz, hervorragende Kommunikation, Fähigkeit technische Probleme selbständig zu lösen und nicht zuletzt auch hervorragende Qualität der Umsetzung zählen unserer Meinung nach diese Firma zu den führenden tschechischen Unternehmen in Umsetzung von Aufträgen von Stahlkonstruktionen und ich kann die Zusammenarbeit mit ihnen nur empfehlen.

Schnell Kontakt

 • Slapy u Tábora 144
  391 76 Slapy
  Tschechische Republik
 • Tel: +420 383 835 197
 • IČO 26092719
 • DIČ CZ26092719