Sídlo společnosti Cortex

  • Významný architektonický prvek interieru

    Výplň schodiště s nerezovou síťí

    Významný architektonický prvek interieru

Společnost Cortex spol. s r.o. vystavěla v pražských Vysočanech, v ulici Poděbradská své nové sídlo. Na tuto stavbu jsme dodali schodišťové zábradlí, jehož výplň tvoří nerezová síť. Tato síť je spuštěna a vypnuta po celé výšce schodiště a tvoří tak spolu velice lehce působící konstrukcí vlastního schodiště významný architektonický prvek interiéru.

Cortex o svém novém zázemí

Jsme přestěhovaní do nového. Do svého. Pracujeme v krásné nové administrativní budově postavené v pasivním standardu. A práce nás tady baví. Baví nás připravovat a realizovat úspěšné direct marketingové kampaně pro naše klienty. Máme pro to nakonec všechny předpoklady.

Design budovy spolu s energeticky úspornými technologiemi byl naplánován tak, aby poskytoval zaměstnancům skvělé pracovní prostředí v režimu pasivního domu a současně je šetrný k životnímu prostředí.

Zdroj: cortex.cz

Oblast výroby: 
Realizované dodávky: 
vnitřní zábradlí
Lokalita: 
Praha
Rok realizace: 
2013
Objednatel: 
Podzimek
Objem zakázky: 
1.3 mil. Kč

Zkušenosti našich klientů

  • S firmou Abadia jsme v posledních letech realizovali mnoho zakázek v celkovém obratu stovek milionů korun.
    V oblasti ocelových a zámečnických konstrukcí je tato firma schopna komplexně realizovat složité zakázky, od projektové dokumentace, technické a statické přípravy, až po výrobní část projektu.
    Profesionální přístup, výborná komunikace, schopnost samostatně řešit technické problémy a v neposlední řadě výborná realizační kvalita, ji dle našeho názoru řadí mezi jednu z předních českých firem v oblasti realizace zakázek ocelových konstrukcí a spolupráci s nimi vřele doporučuji.

Specializovaný web pro balkony a lodžie

Všechny informace o našem výrobním programu závěsných balkonů a lodžií naleznete na specializovaném webu balkony-a-lodzie.cz.

Produktový web o balkonech a lodžiích></a></center></p>
</body></html>

Rychlý kontakt