VTP Roztoky

 • Dodána vnitřní nerezová zábradlí, lamelová markýza, mycí systém a další prvky.

  Vědeckotechnický park pro pražskou ČVUT

  Dodána vnitřní nerezová zábradlí, lamelová markýza, mycí systém a další prvky.

Při výstavbě Vědeckotechnického parku v Roztokách u Prahy jsme byli dodavatelem schodišťových zábradlí, které jsou vyvedené v efektní nerezi, jež se doplňuje se skleněnými výplněmi, a baluster v exteriéru i interiéru. Dále jsme dodávali vstupní lamelovou markýzu, únikové venkovní ocelové schodiště, mycí systém fasády a další zámečnické prvky.

O projektu

Vědeckotechnický park je koncipován jako nájemní objekt pro firemní vědecké týmy zabývající se aplikovaným výzkumem a vývojem se širokým spektrem podpůrných služeb poskytovaných provozovatelem parku. V současné době je převážná část VTP připravena pro výzkum spalovacích motorů, vozidel, převodovek, elektrických přenosů a hybridů, palivových článků a rychloběžných strojů.

Zdroj: www.vtp-roztoky.cz

Область производства: 
Осуществленные поставки: 
балясины
маркизы
системы для мытья
внутренние перила
Местоположение: 
Roztoky
Год поставки: 
2012
Заказчик: 
Trigema a.s.
Объем заказа: 
4.3 mil. Kč

Опыт наших клиентов

 • С компанией «Абадиа» (Abadia) мы в последние годы осуществили много заказов в общем объеме несколько сот миллионов чешских крон.
  В области стальных и слесарных конструкций эта компания способна комплексно реализовывать сложные заказы, от проектной документации, технической и статической подготовки и до производственной части проекта. Профессиональный подход, отличное общение, умение самостоятельно решать технические вопросы, и, в непоследнюю очередь, превосходное качество монтажных работ. В связи со всем этим данная компания, по нашему мнению, входит в число ведущих чешских компаний, занимающихся поставками стальных конструкций, и сотрудничество с ней я искренне рекомендую.

быстрый контакт

 • Slapy u Tábora 144
  391 76 Slapy
  Чехия
 • Tel: +420 383 835 197
 • IČO 26092719
 • DIČ CZ26092719