Centrála společnosti Skanska

 • Dodali jsme technologicky náročné ocelové konstrukce lávek, prosklené fasády a výtahových šachet.

  Moderní administrativní centrum za miliardu

  Dodali jsme technologicky náročné ocelové konstrukce lávek, prosklené fasády a výtahových šachet.

Stavební společnost Metrostav si nás při stavbě administrativního centra Opatov Park vybrala jako dodavatele náročných ocelových konstrukcí. Nejzajímavější je bezesporu konstrukce lávek, spojující ve značné výšce obě budovy s příhradovými designovými nosníky, a v čele umístěná výrazná konstrukce prosklené fasády. V interiéru jsme zhotovovali efektní konstrukci ocelového schodiště se zábradlím a konstrukce výtahových šachet.

Opatov Park I se skládá ze dvou křídel, která mezi sebou svírají atrium. Obě křídla jsou navzájem propojena prosklenou halou se spojujícími lávkami a vstupní recepcí. Architektem projektu je studio OmikronK architekta Martina Kotíka.

V šesti nadzemních podlažích jsou zejména kanceláře a zasedací místnosti. Kanceláře jsou v uspořádání open space. Podlaží Opatov Park I spojuje šest osobních a jeden nákladní výtah. Ve třech podzemních podlažích jsou garážová stání, technické zázemí a skladové plochy. Další parkovací stání budou před budovou.

Objekt je o půdorysu ve velikosti zhruba 57 x 75 metrů. Celková pronajímatelná plocha centra Opatov Park I činí téměř 15 tisíc m2 a zastavěná plocha 4400 m2. Investiční náklady dosáhly jedné miliardy korun. Prostory má v současné době pronajaty nadnárodní stavební společnost Skanska jako svou pražskou centrálu.

Zdroj: e15.cz

Осуществленные поставки: 
фасады
стальные переходы и мостики
облицовка шахт лифтов
внутренние лестницы
внутренние перила
Местоположение: 
Praha
Год поставки: 
2007
Заказчик: 
Metrostav a.s.
Объем заказа: 
19.4 mil. Kč

Опыт наших клиентов

 • С компанией «Абадиа» (Abadia) мы в последние годы осуществили много заказов в общем объеме несколько сот миллионов чешских крон.
  В области стальных и слесарных конструкций эта компания способна комплексно реализовывать сложные заказы, от проектной документации, технической и статической подготовки и до производственной части проекта. Профессиональный подход, отличное общение, умение самостоятельно решать технические вопросы, и, в непоследнюю очередь, превосходное качество монтажных работ. В связи со всем этим данная компания, по нашему мнению, входит в число ведущих чешских компаний, занимающихся поставками стальных конструкций, и сотрудничество с ней я искренне рекомендую.

быстрый контакт

 • Slapy u Tábora 144
  391 76 Slapy
  Чехия
 • Tel: +420 383 835 197
 • IČO 26092719
 • DIČ CZ26092719