VTP Roztoky

 • Dodána vnitřní nerezová zábradlí, lamelová markýza, mycí systém a další prvky.

  Vědeckotechnický park pro pražskou ČVUT

  Dodána vnitřní nerezová zábradlí, lamelová markýza, mycí systém a další prvky.

Při výstavbě Vědeckotechnického parku v Roztokách u Prahy jsme byli dodavatelem schodišťových zábradlí, které jsou vyvedené v efektní nerezi, jež se doplňuje se skleněnými výplněmi, a baluster v exteriéru i interiéru. Dále jsme dodávali vstupní lamelovou markýzu, únikové venkovní ocelové schodiště, mycí systém fasády a další zámečnické prvky.

O projektu

Vědeckotechnický park je koncipován jako nájemní objekt pro firemní vědecké týmy zabývající se aplikovaným výzkumem a vývojem se širokým spektrem podpůrných služeb poskytovaných provozovatelem parku. V současné době je převážná část VTP připravena pro výzkum spalovacích motorů, vozidel, převodovek, elektrických přenosů a hybridů, palivových článků a rychloběžných strojů.

Zdroj: www.vtp-roztoky.cz

Produktionsbereich: 
Realisierte Lieferungen: 
Baluster Baluster Baluster Baluster
Marquisen
Waschsysteme
Innengeländer
Lokalität: 
Roztoky
Realisierungsjahr: 
2012
Auftraggeber: 
Trigema a.s.
Auftragsumfang: 
4.3 mil. Kč

Erfahrungen unserer Kunden

 • Mit der Gesellschaft Abadia realisierten wir in den letzten Jahren viele Aufträge im Gesamtumsatz von mehreren Hundert Millionen Kronen.
  Im Bereich der Stahl- und Schlosserkonstruktionen ist das Unternehmen in der Lage komplizierte Verträge komplex zu implementieren, von der Projektdokumentation, der technischen und statischen Vorbereitung bis zur Projektumsetzung.
  Professioneller Einsatz, hervorragende Kommunikation, Fähigkeit technische Probleme selbständig zu lösen und nicht zuletzt auch hervorragende Qualität der Umsetzung zählen unserer Meinung nach diese Firma zu den führenden tschechischen Unternehmen in Umsetzung von Aufträgen von Stahlkonstruktionen und ich kann die Zusammenarbeit mit ihnen nur empfehlen.

Schnell Kontakt

 • Slapy u Tábora 144
  391 76 Slapy
  Tschechische Republik
 • Tel: +420 383 835 197
 • IČO 26092719
 • DIČ CZ26092719