Středotlaké odlévání sanitární keramiky

Stroj pro výrobu sanitární keramiky technologií tlakového lití do porézních plastových forem je jednoúčelovým výrobním zařízením, které je schopno pracovat v nepřetržitém automatickém cyklu. Zařízení se vyznačuje jednoduchou avšak účelnou konstrukcí, minimálními náklady na údržbu a krátkým časem licího cyklu. Jako řídcí systém je použito PLC Siemens Simatic S7/300, který umožňuje snadnou a názornou obsluhu pomocí operátorského panelu.

Zařízení se dodává ve třech modifikacích podle toho, jaké výrobky má zákazník zájem na stroji produkovat.

Model STLN (zkratka pro Středotlaké lití nádržek) je proto konstruován na odlévání nádržek klozetů, model STLV (Středotlaké lití vík) je konstruován pro výrobu vík těchto nádržek a model TDL (Tlakové dutinové lití) je konstruován pro lití výrobků s dutinou, jako např. polosloupů a obrácených nádrží klosetů.
Každé zařízení je tvořeno vlastním licím strojem, dopravním systémem hotových výrobků a řídicím systémem. Všechny tři zařízení vycházejí z jednotné konstrukce, která je pro dedikované použití upravena. Úpravy se týkají zejména způsobu uchycení forem na licím stroji a konstrukce dopravního systému.

Produktionsbereich: 
Lokalität: 
Ruská federace
Realisierungsjahr: 
2011

Erfahrungen unserer Kunden

 • Mit der Gesellschaft Abadia realisierten wir in den letzten Jahren viele Aufträge im Gesamtumsatz von mehreren Hundert Millionen Kronen.
  Im Bereich der Stahl- und Schlosserkonstruktionen ist das Unternehmen in der Lage komplizierte Verträge komplex zu implementieren, von der Projektdokumentation, der technischen und statischen Vorbereitung bis zur Projektumsetzung.
  Professioneller Einsatz, hervorragende Kommunikation, Fähigkeit technische Probleme selbständig zu lösen und nicht zuletzt auch hervorragende Qualität der Umsetzung zählen unserer Meinung nach diese Firma zu den führenden tschechischen Unternehmen in Umsetzung von Aufträgen von Stahlkonstruktionen und ich kann die Zusammenarbeit mit ihnen nur empfehlen.

Schnell Kontakt

 • Slapy u Tábora 144
  391 76 Slapy
  Tschechische Republik
 • Tel: +420 383 835 197
 • IČO 26092719
 • DIČ CZ26092719