Rezidenční čtvrť Hagibor, Praha

V srdci Prahy, na rozhraní Vinohrad, Žižkova a Strašnic, se rozkládá rezidenční čtvrť Hagibor od významného developera Crestyl. Tento promyšlený projekt nabízí moderní symbiózu kvalitního bydlení, kancelářských prostor, obchodů a služeb, vše zasazeno do malebného lesoparku.

Jeho jedinečnost je podtrhnuta nejen blízkostí městského lesa, za jehož konceptem stojí renomovaný krajinářský architekt Michel Desvigne spolu s českým ateliérem Šmídová Landscape Architects, ale také důrazem na kvalitní architekturu a nadčasový design, což potvrzují Ian Bryan Architects, kteří čtvrť navrhli jako funkční celek.

Jsme hrdí na to, že jsme mohli přispět k úspěchu tohoto projektu. Naše práce zahrnovala výrobu venkovních příčkových zábradlí o celkové délce téměř 900 metrů. Největší výzvou projektu pro nás byla realizace fasádního systému, který se skládal z pásů a obložení sloupů. Díky velmi různorodým tvarům vyžadovala realizace velmi precizní proces návrhu, výroby a montáže. Dále jsme dodali dělicí stěny na terasách, pergoly v nejvyšších patrech a celou řadu vnitřních zámečnických prvků, jako jsou zábradlí, madla a další.

Spolupráce na projektu Hagibor byla pro nás inspirující a jsme hrdi na dosažený výsledek, který podtrhuje naše odborné znalosti a vášeň pro kvalitní řemeslo.

Produktionsbereich: 
Realisierte Lieferungen: 
Außengeländer
schodišťová madla
Innengeländer
Trennwände
Fassaden
Garagen-Zubehör
Schutzdächer
Lokalität: 
Praha - Vinohrady
Realisierungsjahr: 
2021
Auftraggeber: 
Metrostav a.s.
Auftragsumfang: 
13 mil. Kč

Erfahrungen unserer Kunden

 • Mit der Gesellschaft Abadia realisierten wir in den letzten Jahren viele Aufträge im Gesamtumsatz von mehreren Hundert Millionen Kronen.
  Im Bereich der Stahl- und Schlosserkonstruktionen ist das Unternehmen in der Lage komplizierte Verträge komplex zu implementieren, von der Projektdokumentation, der technischen und statischen Vorbereitung bis zur Projektumsetzung.
  Professioneller Einsatz, hervorragende Kommunikation, Fähigkeit technische Probleme selbständig zu lösen und nicht zuletzt auch hervorragende Qualität der Umsetzung zählen unserer Meinung nach diese Firma zu den führenden tschechischen Unternehmen in Umsetzung von Aufträgen von Stahlkonstruktionen und ich kann die Zusammenarbeit mit ihnen nur empfehlen.

Schnell Kontakt

 • Slapy u Tábora 144
  391 76 Slapy
  Tschechische Republik
 • Tel: +420 383 835 197
 • IČO 26092719
 • DIČ CZ26092719hk-logo.jpg