Rezidence Korunní

  • Dodána zábradlí balkonů a teras

    Rezicence Korunní

    Dodána zábradlí balkonů a teras

Na výstavbu pražské Rezidence Korunní jsme dodávali velké množství zámečnických prvků, zejména venkovního zábradlí balkonů a teras s příčkovými výplněmi.

Rezidence Korunní slibuje nadčasové bydlení v klidné lokalitě Prahy. Jedinečný projekt je realizován na rozhraní Prahy 10 a Prahy 3, konkrétně na Vinohradech. Nejkrásnější část Vinohrad můžete obdivovat díky exkluzivnímu projektu Rezidence Korunní společnosti Sekyra Group.

Oblast výroby: 
Realizované dodávky: 
balkonová zábradlí
venkovní zábradlí
Lokalita: 
Praha
Rok realizace: 
2010
Objednatel: 
Metrostav a.s.
Objem zakázky: 
6 mil. Kč

Zkušenosti našich klientů

  • S firmou Abadia jsme v posledních letech realizovali mnoho zakázek v celkovém obratu stovek milionů korun.
    V oblasti ocelových a zámečnických konstrukcí je tato firma schopna komplexně realizovat složité zakázky, od projektové dokumentace, technické a statické přípravy, až po výrobní část projektu.
    Profesionální přístup, výborná komunikace, schopnost samostatně řešit technické problémy a v neposlední řadě výborná realizační kvalita, ji dle našeho názoru řadí mezi jednu z předních českých firem v oblasti realizace zakázek ocelových konstrukcí a spolupráci s nimi vřele doporučuji.

Specializovaný web pro balkony a lodžie

Všechny informace o našem výrobním programu závěsných balkonů a lodžií naleznete na specializovaném webu balkony-a-lodzie.cz.

Produktový web o balkonech a lodžiích></a></center></p>
</body></html>

Rychlý kontakt