Poslední novinky

VYVÁŽÍME DO VIETNAMU

Czech

Za svým novým majitelem v současných dnech putuje naše linka na odlévání sanitární keramiky. Stroj na vysokotlaké odlévání umyvadel je schopen pracovat v nepřetržitém automatickém chodu a jeho efektivitu zvyšuje jednoduchá, teměř bezúdržbová konstrukce s krátkými licími cykly. Obsluha stroje bude využívat integrovaný řídící systém Siemens naprogramovaný přesně dle jejich potřeb. Náš 26tunový kontejner bude v Hamburgu naložen na nákladní loď a odtud vyrazí na cestu dlouhou přes 10 000 námořních mil. Zhruba po měsíci dorazí do cílového přístavu ve Vietnamu.

Kotelna Radlická před a po

Czech

Jsme hrdí na to, že i díky naší spolupráci zmizel z Prahy další nevyužívaný brownfield a zchátralý objekt bývalé kotelny Waltrovka na Radlické čeká nové využití. Více v naší nejnovější referenci: http://abadia.cz/cs/revitalizace-kotelny-radlicka-praha

Dokončili jsme dodávky pro ELI

Czech

Tento měsíc jsme dokončili více než dva roky trvající projekt dodávek ocelových konstrukcí a zámečnických prvků pro unikátní laserové centrum ELI Beams v Dolních Břežanech. Podrobnější fotogalerii všech hlavních dodávaných konstrukcí chystáme, zatím se podívejte na fotografie dodávaných ocelových konstrukcí pro systém stínění canopy v nové referenci.

Ocenění "Panelák roku 2014!"

Czech

Gratulujeme do Milevska k zisku ocenění "Panelák roku 2014"! Moc nás těší, že na oceněném bytovém domě jsou osazeny balkony od nás! Designová jedinečnost balkónů byla dosažena především díky tomu, že se obyvatelé nebáli použít odvážnější dřevodekor kompaktní desky. Aby si dokázali výsledek obyvatelé ještě lépe představit, zpracovali jsme několik vizualizací. Jsme rádi, že se výsledek líbil nejen nám a majitelům bytového domu.

Vizualizace balkónů může být součástí i Vaší cenové nabídky!

Nová stránka "Kariéra"

Czech

Jsme dynamicky se rozvíjející společnost, která neustále hledá schopné lidi do svého týmu. Abychom Vám byli blíž a lépe jste viděli, jaké profese aktuálně poptáváme, zřídili jsme na našem webu novou stránku "Kariéra". Na této stránce budeme uveřejňovat volné pozice včetně podrobného popisu.

Budeme rádi, pokud Vás naše nabídka zaujme a stanete se případně součásti našeho týmu.

Odkaz na stránku: abadia.cz/kariera

Přidány nové reference!

Czech

Opět po čase jsme na naše webové stránky přidali nové reference. Jsou převážně z loňského roku, ovšem publikujeme i některé starší, dříve nezveřejněné realizace.

POZVÁNKA NA ŘÁDNOU VALNOU HROMADU

Czech

společnosti ABADIA a.s., IČ 260 92 719, se sídlem Slapy 144, PSČ 391 76, zapsané ve veřejném rejstříku u Krajského soudu v Českých Budějovicích, oddíl B, vložka 1446 (dále jen jako Společnost).

Představenstvo Společnosti tímto v souladu s příslušnými ustanoveními zákona o obchodních korporacích a stanovami Společnosti svolává řádnou valnou hromadu Společnosti, a to na den 22. září 2014 od 10.00 hod v místě sídla JUDr. Zdeňka Melichara, notáře v Českých Budějovicích, Krajinská 39, PSČ 370 01.

Pořad valné hromady:

PF 2014

                                                                                                                                                                       

PF 2014

Spokojené prožití vánočních svátků a mnoho stěstí do nového roku
Vám přeje kolektiv společnosti Abadia a.s.

Undefined

Nové webové stránky

Undefined

Připravili jsme nový vzhled internetových stránek společnosti a také rozšířili množství publikovaných referencí. Ty můžete třídit podle roku realizace, objednatele či druhu výrobku.

Věříme, že nové stránky zvýší povědomí o kompetencích naší společnosti a zlepší informovanost o výrobkovém portfoliu a poskytovaných službách

Опыт наших клиентов

 • С компанией «Абадиа» (Abadia) мы в последние годы осуществили много заказов в общем объеме несколько сот миллионов чешских крон.
  В области стальных и слесарных конструкций эта компания способна комплексно реализовывать сложные заказы, от проектной документации, технической и статической подготовки и до производственной части проекта. Профессиональный подход, отличное общение, умение самостоятельно решать технические вопросы, и, в непоследнюю очередь, превосходное качество монтажных работ. В связи со всем этим данная компания, по нашему мнению, входит в число ведущих чешских компаний, занимающихся поставками стальных конструкций, и сотрудничество с ней я искренне рекомендую.

быстрый контакт

 • Slapy u Tábora 144
  391 76 Slapy
  Чехия
 • Tel: +420 383 835 197
 • IČO 26092719
 • DIČ CZ26092719