Realtoria - Ocelová lávka a schodiště

V ulici Křížová na pražském Smíchově nyní vzniká na místě bývalé továrny ČKD nová multifunkční budova společnosti Realtoria. Její zajímavostí bude řešení přístupu pro pěší. Vzhledem k profilu terénu povede přístup po ocelové lávce rovnou do čtvrtého podlaží objektu. Právě tuto lávku dodávala, kromě jiných ocelových prvků, společnost Abadia a.s. Konstrukce lávky je dlouhá přes 20 metrů a její hmotnost převyšuje 6 tun. Další dodanou konstrukcí je pětipatrová konstrukce ocelového únikového schodiště.

Oblast výroby: 
Realizované dodávky: 
ocelové lávky
venkovní schodiště
Lokalita: 
Praha
Rok realizace: 
2016
Objednatel: 
Metrostav a.s.

Zkušenosti našich klientů

  • S firmou Abadia jsme v posledních letech realizovali mnoho zakázek v celkovém obratu stovek milionů korun.
    V oblasti ocelových a zámečnických konstrukcí je tato firma schopna komplexně realizovat složité zakázky, od projektové dokumentace, technické a statické přípravy, až po výrobní část projektu.
    Profesionální přístup, výborná komunikace, schopnost samostatně řešit technické problémy a v neposlední řadě výborná realizační kvalita, ji dle našeho názoru řadí mezi jednu z předních českých firem v oblasti realizace zakázek ocelových konstrukcí a spolupráci s nimi vřele doporučuji.

Specializovaný web pro balkony a lodžie

Všechny informace o našem výrobním programu závěsných balkonů a lodžií naleznete na specializovaném webu balkony-a-lodzie.cz.

Produktový web o balkonech a lodžiích></a></center></p>
</body></html>

Rychlý kontakt