Ocenění "Panelák roku 2014!"

Gratulujeme do Milevska k zisku ocenění "Panelák roku 2014"! Moc nás těší, že na oceněném bytovém domě jsou osazeny balkony od nás! Designová jedinečnost balkónů byla dosažena především díky tomu, že se obyvatelé nebáli použít odvážnější dřevodekor kompaktní desky. Aby si dokázali výsledek obyvatelé ještě lépe představit, zpracovali jsme několik vizualizací. Jsme rádi, že se výsledek líbil nejen nám a majitelům bytového domu.

Vizualizace balkónů může být součástí i Vaší cenové nabídky!

Více se můžete dočíst následujícím článku: http://pisecky.denik.cz/zpravy_region/gratulace-cena-panelak-roku-putuje-do-milevska-20150701.html

Zkušenosti našich klientů

  • S firmou Abadia jsme v posledních letech realizovali mnoho zakázek v celkovém obratu stovek milionů korun.
    V oblasti ocelových a zámečnických konstrukcí je tato firma schopna komplexně realizovat složité zakázky, od projektové dokumentace, technické a statické přípravy, až po výrobní část projektu.
    Profesionální přístup, výborná komunikace, schopnost samostatně řešit technické problémy a v neposlední řadě výborná realizační kvalita, ji dle našeho názoru řadí mezi jednu z předních českých firem v oblasti realizace zakázek ocelových konstrukcí a spolupráci s nimi vřele doporučuji.

Specializovaný web pro balkony a lodžie

Všechny informace o našem výrobním programu závěsných balkonů a lodžií naleznete na specializovaném webu balkony-a-lodzie.cz.

Produktový web o balkonech a lodžiích></a></center></p>
</body></html>

Rychlý kontakt